LG 24GN650-B alınır mı?

Flapjacks

Hectopat
Valorant, CS:GO ve LoL gibi rekabetçi oyunlar oynuyorum. Bu modeli buldum. Ghosting ve flickering sorunu olsun istemiyorum, yorumlar da gayet iyi. Sizce alınır mı? En fazla bütçe 2000 TL. Sistem 1660 Super ve i5-8400.

Alınır, ama 24G2U biraz önde.

Bütçe artarsa daha iyi renklere sahip olan. XG2405-2 modeli var.

Alınır, ama 24G2U biraz önde.

Bütçe artarsa daha iyi renklere sahip olan. XG2405-2 modeli var.
24G2U renk olarak biraz daha önde olsa da bu arkadaş için LG daha uygun. 1ms GtG sonuçta.

Monitör gayet güzel duruyor ben beğendim ama alternatifte bulunmak istiyorum: Samsung LC24RG50FQMXUF 24 144Hz. Samsung almanızı tavsiye ederim. Çünkü ortaya çıkabilecek herhangi bir problemde sonuna kadar mücadele ediyorlar. Samsung ve ülkemizin ilişkileri bu sene zaten epey ilerledi, artık bazı ürünlerinde made in Turkey yazısını kesinlikle göreceğiz haberiniz olsun ;)

Monitör gayet güzel duruyor ben beğendim ama alternatifte bulunmak istiyorum: Samsung LC24RG50FQMXUF 24 144Hz. Samsung almanızı tavsiye ederim. Çünkü ortaya çıkabilecek herhangi bir problemde sonuna kadar mücadele ediyorlar. Samsung ve ülkemizin ilişkileri bu sene zaten epey ilerledi, artık bazı ürünlerinde made in Turkey yazısını kesinlikle göreceğiz haberiniz olsun ;)
Ghosting ve titreme sorunu var. Hızlı bir panel isteyene en son önerilecek ürünü önermişsiniz.
Güldüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı