LG 24GN650-B alınır mı?

Tesera

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  

Arkadaşlar 144 Hz bir monitör almayı düşünüyordum ama benim için bir ms olması da önemliydi. Ben ilk önce AOC'un bir monitörünü seçtim aldım ama 4ms imiş ben de iade ettim şimdi de bana zamanında önerilen bu LG'nin monitörünü ya LG yok ya falan dedim fakat bunun gerçek GtG 1 ms olduğunu öğrendim ve çok da seçenek yok 144 Hz'lerde. Bunu almayı düşünüyorum son bir kez soruyorum alayım mı?

Not: Fiyat yüksek biliyorum fiyata bakarak yorum yapmayın!

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşırı pahalı, ederi maksimum 1900 TL bu monitörün.

Fiyata bakmayın demenin sebebi nedir? Monitörün o olduğunu anlatmak için koyduysan resmi sitesini koyabilirdin. Her neyse, eğer kabul edilebilir fiyattan alıyorsan alınır güzel monitör.

Arkadaşlar 144 Hz bir monitör almayı düşünüyordum ama benim için bir ms olması da önemliydi. Ben ilk önce AOC'un bir monitörünü seçtim aldım ama 4ms imiş ben de iade ettim şimdi de bana zamanında önerilen bu LG'nin monitörünü ya LG yok ya falan dedim fakat bunun gerçek GtG 1 ms olduğunu öğrendim ve çok da seçenek yok 144 Hz'lerde. Bunu almayı düşünüyorum son bir kez soruyorum alayım mı?

Not: Fiyat yüksek biliyorum fiyata bakarak yorum yapmayın!
Ben aldım ertesi gün iade ettim, forumda bir çok şikayet oldu sorunlu bir model sanırım almanı tavsiye etmem, özellikle bu fiyattan.

Aşırı pahalı, ederi maksimum 1900 TL bu monitörün.

Fiyata bakmayın demenin sebebi nedir? Monitörün o olduğunu anlatmak için koyduysan resmi sitesini koyabilirdin. Her neyse, eğer kabul edilebilir fiyattan alıyorsan alınır güzel monitör.
Merhabalar şuan dolar 15.50 1900'a monitör kaldısa banada atarsanız sevinirim artık bu yüksek fiyatlara alışmak lazım bence.

Merhabalar şuan dolar 15.50 1900'e monitör kaldısa bana da atarsanız sevinirim artık bu yüksek fiyatlara alışmak lazım bence.
Mesajı yazdığım tarihe bakmayıp bugün 1900'e monitör bulmamı istemen komik.

Geri
Yukarı