LG 24GN650-B ayar önerisi

Mbr'yi açınca baş dönmesi sizde de oluyor mu? 144hz ama sanki böyle fareyi çevirince yanlar çok net değil gibi? Acaba dyac teknolojisine sahip monitörler mi öyle acaba?
Dediğiniz ayarı hatırlamıyorum. Bilgisayar yanımda değil maalesef. Ama uzun süre sıkıntısız kullanıyordum ben. O aylardan bağımsız olarak; Tepkime süresi Fast'da kullanıyorum , Faster alınca sıkıntılar oluyordu.

Bende motion blur ayarı açılmıyor. Siz nasıl açıyorsunuz?
Freesync kapatınca açılması lazım.
Dediğiniz ayarı hatırlamıyorum. Bilgisayar yanımda değil maalesef. Ama uzun süre sıkıntısız kullanıyordum ben. O aylardan bağımsız olarak; Tepkime süresi Fast'da kullanıyorum , Faster alınca sıkıntılar oluyordu.
Dediğim ayar Motion Blur Reduction.

Bu sitede birçok monitör için ayar önerisi mevcut. Linkteki aynı monitörün 27 inc olan modelidir. Post calibration yazan yerde önerdikleri ayar mevcut.
Göremedim de tam olarak nereden bakıyoruz

Benim kullandığım ayarlar, Brightness'ı sabah, akşam ayarlıyorum kendime göre, contrast 70, sharpness 100, gamma mode 1, color temp manual: 0, six color ayarlarının hepsi 50, black level high, dfc off, motion blur reduction'ı response time'ı faster'a alınca açıyorum response time'ı ise fps oyunlarında faster'a çekiyorum, geri kalanında ise off sebebi ise görüntüyü çok az bozuyor gecikmeyi düşürmek, film izlerken v.s off'a çekiyorum. freesync'im kapalı çünkü ekran kartım desteklemiyor, hdr da film izlerken açık.
Black leveli ben ayarlayamıyorum aktif değil? Siz nasıl ayarladınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı