LG 24GN650-B görüntü bozulması

Bende de free sync açık ama farketmedim öyle bir şey. fifada oluyor bazen çimenin rengi solup aniden ışıklanıyor. çok da gözüme batmıyor.
Peki sizce Freesync özelliğini Basic' de mi kullanmalıyım yoksa Extended' mı?
Bende de free sync açık ama farketmedim öyle bir şey. fifada oluyor bazen çimenin rengi solup aniden ışıklanıyor. çok da gözüme batmıyor.
Monitöre yukardan, kuş bakışına yakın şekilde baktığınızda renkler soluklasiyor mu?

Son düzenleme:
Peki sizce Freesync özelliğini Basic' de mi kullanmalıyım yoksa Extended' mı?

Monitöre yukardan, kuş bakışına yakın şekilde baktığınızda renkler soluklasiyor mu?
Ben Basic'de kullanıyorum bir fark hissetmedim aralarında.
Evet yukarıdan, yandan bakınca görüntü bozuluyor. Siyah ekranda renkler sararıyor yandan bakınca

Ben Basic'de kullanıyorum bir fark hissetmedim aralarında.
Evet yukarıdan, yandan bakınca görüntü bozuluyor. Siyah ekranda renkler sararıyor yandan bakınca
Yukarıdan bakınca sadece siyah renkler mi sararıyor? Bende komple sararıyor yukarıdan bakınca. Koyulaşiyor yani renkler.

Yukarıdan bakınca sadece siyah renkler mi sararıyor? Bende komple sararıyor yukarıdan bakınca. Koyulaşiyor yani renkler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Telefonda çok belli olmuyor ama aynı açıdan yukarıdan bakınca renkler soluklaşıyor mu gözle bakıldığında?

Yukarıdan bakınca çok da belli olmuyor bende açıkçası bir az bulanıklaşma var ama yandan bakınca daha çok belli oluyor
Bende de yandan biraz yukarıdan daha fazla sararma oluyor. Deliricem yakında az kaldı. Daha yeni aldım monitörü ama böyle beklemiyordum IPS paneli.

Yeni konular

Geri
Yukarı