LG 24GN650-B için masa aparatı önerisi

Cruellaa

Hectopat
Bu monitörü kullanıyorum ve masada çok yer kapladığı için masaya sabitlenen bir stand arıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

berkugurtr

Hectopat
Monitörün 100x100 VESA standartını karşılıyor. (kaynak: LG sitesi, aşağı kısımda "duvara asılabilir")

Ultimate MS-001
Bu aparatı daha önce birkaç yerde görmüştüm, gayet estetik bir görüntüye sabit ve monitör gün geçtikçe aşağıya doğru kaymaya başlamıyor.

KS
KS
Cruellaa

Cruellaa

Hectopat
Tekrar konuyla alakasız olacak isterseniz cevaplamayın ama sıkıntılarınız neydi acaba?
Ekranın üstünden, altından ve yanlardan 45 derecelik açıyla bakınca sararma oluyor. Onun dışında bir sorunu yok. Ki o sorunu da sorduğumda o monitöre sahip kişiler de yaşamıştı o durumu. Ama eğer oyun için monitör alacaksan Hepsiburada da Benq XL2411K indirime girmiş ona bakabilirsin.

Soulanis12

Picopat
Ekranın üstünden, altından ve yanlardan 45 derecelik açıyla bakınca sararma oluyor. Onun dışında bir sorunu yok. Ki o sorunu da sorduğumda o monitöre sahip kişiler de yaşamıştı o durumu. Ama eğer oyun için monitör alacaksan Hepsiburada da Benq XL2411K indirime girmiş ona bakabilirsin.
Zaten Benq xl2411p modelini kullanıyorum ama artık ıps ekrana geçmek istiyorum. Sağ olun tavsiyeniz için.

Yeni konular

Yukarı