LG 24GN650-B için masa aparatı önerisi

Donkobus

Hectopat
Daha fazla  
Bu monitörü kullanıyorum ve masada çok yer kapladığı için masaya sabitlenen bir stand arıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Monitörün 100x100 VESA standartını karşılıyor. (kaynak: LG sitesi, aşağı kısımda "duvara asılabilir")

Ultimate MS-001
Bu aparatı daha önce birkaç yerde görmüştüm, gayet estetik bir görüntüye sabit ve monitör gün geçtikçe aşağıya doğru kaymaya başlamıyor.

Konu dışı olacak özür dilerim ama memnun musunuz monitörden? Renkler falan.

Konu dışı olacak özür dilerim ama memnun musunuz monitörden? Renkler falan.
Başta bazı sıkıntılar yaşadığım için memnun değildim ama başka kullanıcılarda da aynı olunca sorun etmeyi bıraktım. Şuanlık renklerinden çok memnunum. Hatta normal olarakta memnunum.

Başta bazı sıkıntılar yaşadığım için memnun değildim ama başka kullanıcılarda da aynı olunca sorun etmeyi bıraktım. Şuanlık renklerinden çok memnunum. Hatta normal olarakta memnunum.
Tekrar konuyla alakasız olacak isterseniz cevaplamayın ama sıkıntılarınız neydi acaba?

Tekrar konuyla alakasız olacak isterseniz cevaplamayın ama sıkıntılarınız neydi acaba?
Ekranın üstünden, altından ve yanlardan 45 derecelik açıyla bakınca sararma oluyor. Onun dışında bir sorunu yok. Ki o sorunu da sorduğumda o monitöre sahip kişiler de yaşamıştı o durumu. Ama eğer oyun için monitör alacaksan Hepsiburada da Benq XL2411K indirime girmiş ona bakabilirsin.

Ekranın üstünden, altından ve yanlardan 45 derecelik açıyla bakınca sararma oluyor. Onun dışında bir sorunu yok. Ki o sorunu da sorduğumda o monitöre sahip kişiler de yaşamıştı o durumu. Ama eğer oyun için monitör alacaksan Hepsiburada da Benq XL2411K indirime girmiş ona bakabilirsin.
Zaten Benq xl2411p modelini kullanıyorum ama artık ıps ekrana geçmek istiyorum. Sağ olun tavsiyeniz için.

Geri
Yukarı