LG 24GN650-B monitörde lag oluyor

Galaxes

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Twitch açıyorum veya video izliyorum lag oluyor tuhaf yanı ise sesi açınca lag daha da artıyor geçen program yükledim yine oldu ne yapmalıyım? Ghosting gibi bir şey oluyor Minecraft oynarken ve FPS'im 144 üstü olmasına rağmen.

Sistemim:
MSI GTX 1660 Super Ventus XS OC 6G 192bit / AMD Ryzen 5 3600 3.6/4.2GHz AM4 / MSI B450M-A Pro Max DDR4 AM4 mATX anakart / XPG D30 8 GB 3000MHz DDR4 CL16 AX4U300088G16A-SR30 kırmızı Single kit RAM / SanDisk SSD NVMe 250 2400-950 MB sdssdh3n-250G-G25 Ultra- 3D-PCI-e- M.2 / MSI MAG Forge 100M RGB LED fanlı ATX kasa / FSP Hyper k 600W 80+ güç kaynağı.

Monitör: LG 24GN650-B

Garantisi devam ediyorsa aldığınız yere başvurun. Bir de bunu yapmadan önce, monitörün arkasındaki görüntü kablosunu başka bir görüntü kablosu ile değiştirin. Monitörün kutusundan çıkan görüntü kablosu mu bağlı?

Babam bana kızar diye bir şey yapamıyorum hocam diyecekki her şeyde kusur buluyorsun diye inanım elimde olsa yaparım bir de sınav var ya izin vermezler pek format deneyeceğim ilk.

Babam bana kızar diye bir şey yapamıyorum hocam diyecekki her şeyde kusur buluyorsun diye inanım elimde olsa yaparım bir de sınav var ya izin vermezler pek format deneyeceğim ilk.
Anladım. Yapabiliyorsanız başka bilgisayar kasasına bağlayın bir de. Belki ekran kartınız arızalıdır. Görmeden bir şey demek zor.

Ses artınca ya da arkada birden fazla işlem yapınca monitörün etkilenmesi tamamen sistemle alakalı.
Monitör için ya sürekli olur, ya da hiç olmaz. Görüntü vermek ile vermemek arasında bağlantılı, bilgisayar görevini görmesi için değil.

Ses artınca ya da arkada birden fazla işlem yapınca monitörün etkilenmesi tamamen sistemle alakalı.
Monitör için ya sürekli olur, ya da hiç olmaz. Görüntü vermek ile vermemek arasında bağlantılı, bilgisayar görevini görmesi için değil.

Sizce sistemle ilgili bir sorun mu?

Ne yapmalıyım sizce? Format düzeltir mi sizce?

Sizce sistemle ilgili bir sorun mu?

Ne yapmalıyım sizce? Format düzeltir mi sizce?
Formatın işe yarama yönü de var yaramama yönü de. Kesin bir şey diyemem çözüm ile ilgili ama grafik sürücünüz hatalı olabilir mi? Önceki sürümleri de denediniz mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı