LG 27'' 27GN800-B vs Acer Nitro VG272UP vs Gigabyte 27" M27Q vs MSI 27" OPTIX G273QF

Bütçe
3500

Daggerspell

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese selamlar. 3500 bütçe ile 2K ve 144Hz üstü bir monitör arıyorum. Bulabildiğim seçeneklerin linkleri aşağıda. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Bu monitörlerden birini kullanan varsa ve tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim.

Oy vererek belirtebilirsiniz, ürünler hakkında bilgisi olanların cevaplarını bekliyorum.

LG 27'' 27GN800-B
Acer Nitro VG272UP
Gigabyte 27" M27Q
MSI 27" OPTIX G273QF

aynen aynen ondan sen kesin bozdan elektronikte çalışıyorsun ya eminim artık
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

glow olmayan ips monitör mü varmış bak bakalım 3-4 bin tl arasında hangsisinde yok pardon 272 up ta yoktur :D sayın bozdan teknoloji

Kanka onu boşver de ne alayım ben 3.5k ile ya. 😂
kanka ya dell alacaksın 3600 peşin alacaksan mantıklı yada hepsiburada taksitle artık hangisi daha karlı oluyorsa yok 3600 çıkamam diyorsan da
3100 amazondan bol bol taksitle iade sorunu olmadan lg alacaksın aynı denklemdeydim benim param yettiği için 3600 dell aldım 500 lira eksik olsaydı 3100 lg alırdım lg 27gl83a-b
he yok ben daha da zenginim dersen ve istanbuldaysan
git bunu al 4.500 bana telefonda bıraktı belki yüz yüze daha çok indirim yapar bütçem yetmedi yoksa bunu alacaktım
bununda gsync açıkken flickering dedikleri titreme yapıyor ama bu ürün bana çok yatırımlık geliyordu şimdi al 1 sene sonra kullanıp kullanıp 6k-6.5k satarsın gibi hissediyordum :D açıkcası
al sana parana göre 3 tane monitör
gidipte bu arkadaşın dediği gibi 272 up alırsan türkiyede tek kullanan sen olacaksın yada hiç bir araştırma yapmadan aaa bu monitör 2k 1 ms diyip alan insanların açtığı konulara bakıp durursun
elinde bolca incelemesi olan kötü kısımları belli iyi kısımları belli monitörleri tercih etmek en mantıklısı ben monster aryond a32 1.1 den buralara geldim iyi ki görüpte direk almamışım araştırmışım yoksa elimde bir 2700 liralık hurda ile gezecektim :D

Tam model ismi Dell S2721DGF midir? Kontrast ve siyah tekdüzeliği kötü olarak geçmiş Rtings'de siz memnun musunuz bunlardan? Acer Nitro VG272up ile ilgili inceleme yok halihazırda. Çıkmasını bekliyorum ona göre karar vermeyi düşünüyorum ben de.
İtopya da DGF diye satılıyor fakat gelen ürün DGFA, DGFA versiyonu firmware update'li versiyon. Ben çok memnunum hiçbir sorun ile karşılaşmadım tavsiye ederim hocam.

Monitör aldınız mı?
ya Dell al bende Dell kullanıyorum yada m27q gigabyte gigabyte bu haftasonu 2999 TL idi bende güzel fırsat ben Dell 3600 aldım çok memnunum
Tam model ismi Dell S2721DGF midir? Kontrast ve siyah tekdüzeliği kötü olarak geçmiş Rtings'de siz memnun musunuz bunlardan? Acer Nitro VG272up ile ilgili inceleme yok halihazırda. Çıkmasını bekliyorum ona göre karar vermeyi düşünüyorum ben de.
sakın Acer alma dünyada tek kullanan sen olursun ya bu forumda yada başka bir yerde bir tane savunan harici dünyada başka kullanan yok gigabyte m27q fiyatı 3000 TL idi kaçırma itopyada ben de Dell aldım 3600 e ama ben alırken maalesef gigabyte indirim kaçırmıştım 3300 tü sonra 3700 felandi inatla almadım o zaman bende

fiyatı 3k ise gigabyte alırdım diğer türlü hangisi ucuz ise onu

Son düzenleme:
Acer'den uzak durun ne üdügü belirsiz monitörleri var. Monitörü modelini google'a yazıyorsun hiç bir şey çıkmıyor :D. Modeli Youtube'a yazıyorsun başka bir şey çıkıyor. Bu firma önce monitörlerine düzgün isim vermeyi ögrensin.

Yeni konular

Geri
Yukarı