LG-27GN600-B alınır mı?

demirmen

Attopat
Merhaba bu ürünü az önce sipariş ettim iyi yanlarını ve kötü yanlarını yazar mısınız? şimdiden teşekkürler.

Güzel modele benziyor hayırlı olsun.

Oyunlarda çok akıcı ve renkleri çok canlı. Aynı şekilde film izlerken renklerin canlı olması ayrı bir tat veriyor. Işık sızması var ama aşırı rahatsız etmiyor. Varsayılan ayarlarda kullanınca ghosting yok ayarlardan tepkime hızını artırınca ghosting oluyor. Windows üzerinden HDR aktif edince renkler soluk bir hale geliyor. Biraz araştırdım ve bu sorunun Windows kaynaklı olduğunu gördüm. En önemli sorunlardan birisi olan ölü piksel çıkmadı. Genel olarak memnunum. Oyun, film ve gündelik kullanım için gayet ideal.

Oyunlarda çok akıcı ve renkleri çok canlı. Aynı şekilde film izlerken renklerin canlı olması ayrı bir tat veriyor. Işık sızması var ama aşırı rahatsız etmiyor. Varsayılan ayarlarda kullanınca ghosting yok ayarlardan tepkime hızını artırınca ghosting oluyor. Windows üzerinden HDR aktif edince renkler soluk bir hale geliyor. Biraz araştırdım ve bu sorunun Windows kaynaklı olduğunu gördüm. En önemli sorunlardan birisi olan ölü piksel çıkmadı. Genel olarak memnunum. Oyun, film ve gündelik kullanım için gayet ideal.

Oyunlarda blur oluyormuş faster moda alınca ve ghosting sorunu çıkıyormuş peki ghosting çok rahatsız ediyor mu?

Merhaba bu ürünü az önce sipariş ettim iyi yanlarını ve kötü yanlarını yazar mısınız? şimdiden teşekkürler.

Güzel monitör hayırlısı olsun güle güle kullan.

Bende LG kullanıyorum bana göre LG tek olur ama aklımda tek bi soru var monitörler büyüdükçe netliği kayboluyormuş bu bütün paneller için yorumları var birde hızlandıkça bazı panellerde dalgalanma yaşanıyormuş yada ışık sızması falan diyorlar bunu LG için söylemiyorum genel olarak 24 inç alınmasını şiddetle tavsiye ediyor kullanıcılar.

Bende 27GL750 B modelini kullanıyorum FPS oyunlarında çok iyi Renk dengesi güzel kontrol paneli hemen ekranın altında kolayca ayar yapılabiliyor memnunum cihazdan

Yeni konular

Geri
Yukarı