LG 27GN600 G-Sync açmak

ekin asilsoy

Hectopat
Merhabalar. Yeni bir monitör aldım LG 27GN600 model. Adaptive Sync uyumluluğu var. 980 Ti ekran kartı kullanıyorum. Bunda G-Sync'i nasıl açabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:

midgardian

Hectopat
Makaleler
1
NVIDIA ayarlarından G-Sync'i, monitör ayarlarından FreeSync'i aktif ederek. DP port kablo ile bağlamak gerekiyor.

midgardian

Hectopat
Makaleler
1
Monitörden FreeSync'i aktif ettin mi? Sürücünün güncel olduğunu varsayıyorum.

KS
E

ekin asilsoy

Hectopat
Monitörden FreeSync'i aktif ettin mi? Sürücünün güncel olduğunu varsayıyorum.

NVIDIA sürücüsü güncel dün güncelledim. Monitörde böyle gözüküyor şu an.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-04-17 at 20.53.28.jpeg
    WhatsApp Image 2021-04-17 at 20.53.28.jpeg
    117,2 KB · Görüntüleme: 6

midgardian

Hectopat
Makaleler
1
Her şey olması gerektiği gibi duruyor. İstersen DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp tekrardan yükle. Bir de NVIDIA ayarlarından, 3D ayarlarının yönetilmesi kısmında monitör teknolojisi başlığı altında seçeneklerde G-Sync seçeneği varmış. Orada gözüküp gözükmediğine de bir bakabilirsin.

KS
E

ekin asilsoy

Hectopat
Her şey olması gerektiği gibi duruyor. İstersen DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp tekrardan yükle. Bir de NVIDIA ayarlarından, 3D ayarlarının yönetilmesi kısmında monitör teknolojisi başlığı altında seçeneklerde G-Sync seçeneği varmış. Orada gözüküp gözükmediğine de bir bakabilirsin.

Sistemi zaten yeni formatladım onun üstüne dün gece ilk kez sürücü güncelledim.

midgardian

Hectopat
Makaleler
1
Sürücü güncellediğin zaman bu monitör mü bağlıydı? Sürücüyü yeni yüklemiş olsan da bazen sorunlu olabiliyor. Ekran kartı, monitör destekliyor, doğru kablo bağlı. NVIDIA ayarlarında G-Sync sekmesinin gözükmemesi için bir neden yok. :)

KS
E

ekin asilsoy

Hectopat
Sürücü güncellediğin zaman bu monitör mü bağlıydı? Sürücüyü yeni yüklemiş olsan da bazen sorunlu olabiliyor. Ekran kartı, monitör destekliyor, doğru kablo bağlı. NVIDIA ayarlarında G-Sync sekmesinin gözükmemesi için bir neden yok. :)

1000 seri üstü ekran kartı olmadığı için olabilir mi acaba?

Yukarı