LG 27GN750-B vs Alienware AW2521HFl

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
3600 bütçeye sahipken 3700 aşıyorsa bekleyip 100 lira daha biriktirebilirsin veya içime sinmedi de diyebilirsin nasıl 100 TL bütçeni fazlasıyla aşabilir?

Bütçen kısmında 3600 yazıyor?

Taş çatlasın o fiyat fazlasını vermem. O fiyattan fazlası saçma fiyatlara giriyor yoksa bu işin sonu bitmez. Bu sefer 3.700 TL vereceğine 4 bin ver şunu al falan o iş öyle uzar gider.

hocam bende dell'in aynı modelini alacağım, kesin kararlıyım.cs go rekabetçi için.

Normal ghosting olan monitörlerden çok daha fazla gözle net bir şekilde görülebilecek ghosting olduğu söyleniyor. O biraz kafamı karıştırdı yoksa bende hiç düşünmeden Alienware alırdım.
Sonu L ile biten modelde o sorun yok. Pardon varmış Overdrive fastest modda. Fast modda sıkıntı yok.

Hocam bence siz insanların söylediklerine pek kulak asan biri değilsiniz gibi geldi bana 3600 TL veriyorsun 3700 fazlasıyla aşıyor demek biraz tuhaf. Uçurum yok sonuçta fiyatta.

Tavsiyen için teşekkür ederim. Ama ben bu iki monitör arasında hangisi daha iyi demiştim. Tavsiyelere girersek o iş bitmez yani herkes bir şey öneriyor insanın kafası karışıyor. Peki neden LG tavsiye ettiniz.
Ben, profesyonel ekipmanla test yapıp kıyaslayan güvenilir bir kaynak gösterdim. Çok da tartışmaya açık bir şey değil aslında. Çünkü yapılan testler ve ölçümler ortada.

Alienware'nin seçtiğiniz sürümüyle alakalı pek güvenilir inceleme bulamadım. Ancak Rtings'de LG'nin incelemesi mevcut. Ve de gayet olumlu.
Ben hala Asus alın diyorum. Çünkü incelemesinin en altında da göründüğü üzre LG'ye göre net daha az ghosting var.
LG vs Asus:

Hocam bence siz insanların söylediklerine pek kulak asan biri değilsiniz gibi geldi bana 3600 TL veriyorsun 3700 fazlasıyla aşıyor demek biraz tuhaf. Uçurum yok sonuçta fiyatta.

Bana da öyle geliyor. :) Konu sahibi için alabileceği en iyi model olarak 2521HFL duruyor. Tartışacak pek bir şey de yok, alıp denersin beğenmezsen iade edersin.

Ekran Alıntısı.JPG

Örnekte görüldüğü üzere 3.kez açılmış bir konu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı