LG 27GN800 B ışık sızması yüzünden iade edilmeli mi?

SEAL

Centipat
Yeni monitör aldım. Işık kapalı olarak siyah ekranda ışık süzmesi var. Normal mi? İade etmeli miyim?
LG 27GN800 B IPS panel.

16205016846018227150474646144520.jpg

Işık sızması rahatsız ediyorsa normal kullanımda iade edin derim
Ben CF390 monitörümde ışık sızması rahatsız etmiyor beni iade etmedim ben.

IPS panellerin neredeyse hepsinde var. Sadece siyah ekranda gözükeceği için iadeye gerek yok düşünüyorum ölü piksel veya hasar yoksa.

IPS panellerin neredeyse hepsinde var. Sadece siyah ekranda gözükeceği için iadeye gerek yok düşünüyorum ölü piksel veya hasar yoksa.

Ölü piksel vs sorun yok ışık sızması csnkı olarak daha az ama telefon resminde biraz fazla görünmüş oyunda rahatsız etmiyor. Ama emin olamadım.

Ölü piksel vs sorun yok ışık sızması csnkı olarak daha az ama telefon resminde biraz fazla görünmüş oyunda rahatsız etmiyor. Ama emin olamadım.
Hangi mağazadan aldınız bilmiyorum ama çoğu firma bunu sorun olarak görmediği için iade başvurusunda bulunsanız iade almama ihtimalleri yüksek ve en az 21 gün monitörsüz kalma ihtimaliniz de var. Rahatsız etmiyorsa iade etmenize gerek yok.

Hangi mağazadan aldınız bilmiyorum ama çoğu firma bunu sorun olarak görmediği için iade başvurusunda bulunsanız iade almama ihtimalleri yüksek ve en az 21 gün monitörsüz kalma ihtimaliniz de var. Rahatsız etmiyorsa iade etmenize gerek yok.

Hepsiburada aldım oyunda falanda rahatsız etmiyor.

İade edip VX2758 alınmaya değer.
IPS panellerin hepsinde oluyor diye kenara atmak yerine buna da bir bakın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı