Elektronik LG 55UQ81006LB 4K Ultra HD 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı webOS Smart LED TV 14.299 TL!

Kaçıran arkadaşlar bu modele baksın birebir aynısı, tek fark sihirli kumanda çıkmıyor haricen 900 TL'ye montaja gelen LG servisinden veya internetten alabilirsiniz.

Android değil. Bu kötü bir durum.

Ne kötüsü hocam? Aynı modelin 65 inç olanını 2 aydır kullanıyoruz, benzer fiyat skalasındaki Android cihazlardan daha seri bir işletim sistemi, ayrıca bana daha iyi görünüyor, LG uygulama mağazasında ihtiyacım olan her şey var. Kalite olarak zaten tartışılmaz ama bu fiyatlar yine de çok yüksek maalesef.

Ama şu da var; durumum olsaydı o dönem belki ben de üst seviye 75 inç Android veya Google TV almak isterdim mesela Sony 75X serisi, içimde kaldı.

Kaçıran arkadaşlar bu modele baksın birebir aynısı, tek fark sihirli kumanda çıkmıyor haricen 900 TL'ye montaja gelen LG servisinden veya internetten alabilirsiniz.

Ne kötüsü hocam? Aynı modelin 65 inç olanını 2 aydır kullanıyoruz, benzer fiyat skalasındaki Android cihazlardan daha seri bir işletim sistemi, ayrıca bana daha iyi görünüyor, LG uygulama mağazasında ihtiyacım olan her şey var. Kalite olarak zaten tartışılmaz ama bu fiyatlar yine de çok yüksek maalesef.

Ama şu da var; durumum olsaydı o dönem belki ben de üst seviye 75 inç Android veya Google TV almak isterdim mesela Sony 75X serisi, içimde kaldı.
Bilmediğim için soruyorum yanlış anlamayın hocam disney+ var mı? Bizde lg 55lf650v var ve mağazasında disney+ yoktu. Eğer sizde varsa büyük ihtimalle cihaz bazlı mağaza var

Bilmediğim için soruyorum yanlış anlamayın hocam Disney+ var mı? Bizde LG 55lf650v var ve mağazasında Disney+ yoktu. Eğer sizde varsa büyük ihtimalle cihaz bazlı mağaza var

Var hocam, bütün platformlar var, benim sadece Netflix hesabım mevcut ama diğer platformlar da yüklü geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı