LG A520 Notebook Önerisi

arkham

Kilopat
Makaleler
51
Daha fazla  
Herkese Merhaba. LG markalı A520 serisinden bir dizüstü bilgisayara sahibim. Cihazı alalı yaklaşık 1 sene 2 ay oldu ve garanti bitimine 1 yıldan az bir süre kaldı. Şu an için çok bir sorunum yok çoğu oyunu son çözünürlük ve ayarlarda kasmadan oynayabiliyorum fakat benim sorunum beni bu durum ne kadar daha idare eder ve yakın zamanda ne yapmam gerektiği. Şu an 2.el olarak satmak ya da parça değişimi gibi bir fikrim var tabii ekran kartı vs değişebilecek türden ise. Sizden de yorumlarınızı bekliyorum ilerleyen zamanda ne yapmam gerektiğine dair. Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için. Bu da sistemim;

• İşlemci Teknolojisi: Intel® Core(TM) i5
  • İşlemci Hızı: 2.30GHz Turbo ile 2.90GHz
  • İşlemci Numarası: 2410M
  • İşlemci Ön Bellek: 3 MB
  • Hafıza (RAM) Kapasitesi: 6 GB
  • Hafıza (RAM) Tipi: DDR3
  • Sabit Disk Kapasitesi: 500 GB
  • İşlemci Markası: INTEL
  • Ekran Kartı Hafızası: 4 GB
  • VGA Chipset Markası: NVIDIA
  • VGA Chipset Modeli: GT540M
  • Ekran Boyu(inch): 15.6" LED
  • Maksimum Çözünürlük: 1366 x 768
  • İşletim Sistemi: Win 7 Home Premium Tr 64 Bit

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun laptopu kategorisinde almadıysan (misal i7'ler 8gb ram'ler) en az 2 yıl ömür biçebilirsin, en kötü 3. yılda ihtimal ya en kötü senaryo dahliinde mediumda oynuyor olursun oyunları.

Para ayırabiliyorsan 10-14 ay arası laptop ömrü biçmende fayda var. Tabi bu 10-14 ay içinde üreticilerin süpriz yapıp yapmayacağına (CPU misal) göz atman gerekir. 10-14 ayda satıp yenileyebliirsin... tabi verdiğin paranın çok altı bir fiyata satacak oluşunu gözardı etme.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı