LG: Bir garanti rezilliği

Elimde tavsiye niteliğinde hakem heyeti kararı var. LG'ye mail attım hakaret davası da açacağım diye, sorunu çözmezlerse hakikaten açacağım. Avukatım iyi bir avukat ve bu konuda bizim mağdur olduğumuzu, iki davayı da %99 kazanacağımızı belirtti. Haydi hayırlısı. Bugün de alenen özür dileyip iade kağıdı çıkarmazlarsa yarın veriyorum dilekçeleri.

Elimde tavsiye niteliğinde hakem heyeti kararı var. LG'ye mail attım hakaret davası da açacağım diye, sorunu çözmezlerse hakikaten açacağım. Avukatım iyi bir avukat ve bu konuda bizim mağdur olduğumuzu, iki davayı da %99 kazanacağımızı belirtti. Haydi hayırlısı. Bugün de alenen özür dileyip iade kağıdı çıkarmazlarsa yarın veriyorum dilekçeleri.

En iyisi.

Hakkını kullan abi inşallah davayı da kazanırsın da bu kazmaların aklı başına gelir. Bir daha böyle davranamazlar. Ben TV aldım inşallah bir şeyi çıkmaz diye dua ediyorum artık. Bu ay içerisinde telefon alıcam Allah kısmet ederse bir kaç hafta önce kafamda G2 vardı şimdi tamamen Note 3'e yöneldim :)

Hakkını kullan abi inşallah davayı da kazanırsın da bu kazmaların aklı başına gelir. Bir daha böyle davranamazlar. Ben TV aldım inşallah bir şeyi çıkmaz diye dua ediyorum artık. Bu ay içerisinde telefon alıcam Allah kısmet ederse bir kaç hafta önce kafamda G2 vardı şimdi tamamen Note 3'e yöneldim :)
En iyisini yaparsın üstat. Aman diyim LG'den uzak dur.

- - - Güncellendi - - -

Tekrardan merhabalar arkadaşlar konuyu canlandırayım. Fatura sahibinin dava açması gerekiyor ve fatura sahibi de babam olduğu için davayı açamıyorum. Ayrıca soyadının bir harfini bizim Teknosa'nın "Genius" çalışanı yanlış yazdığı için büyük ihtimal o da dava açamayacak. Telefonun faturada ederi 1399 lira ancak ben bugün tekrar Ankara servisine gittim. Aradaki farkı verip G2 alayım dedim olur dedi. Haftaya telefon gelince 510 lira verip G2 almayı düşünüyorum. Allah LG'den uzak etsin dedim ama büyük konuşmayacakmışız. Bir de şöyle bir hesap yapalım arkadaşlar. G2 Teknosa'da 1599 lira, fatura ederi 1399 lira 200 lira farkla ben G2 alabilirdim. Maalesef şimdi 510 lira farkla alabileceğim. Neyse Nexus'u 1100 lira gibi bir meblağa satmış oldum ki 0'ının ederi de yaklaşık o kadar. Olay tatlıya bağlandı gibi. Vintek iade kararı çıkartmazsa 510 liramı verip paşa paşa G2'mi alacağım. Hiç yoktan iyidir. Gördüğünüz gibi azim kazandı. Herkesin hakkını aradığı nice günlerde görüşmek üzere.

Geçmiş olsun. Meselenin bu şekilde bitmesi gayet doğal. Teknosa yı gayet iyi tanırım defalarca alış veriş yaptım dediğiniz türde benim başıma aynı şey geldi yasal süresi içinde gittim değişim gerçekleşti. Fakat size niye bu şekilde davrandılar bir anlam veremedim. Neyse mesele tatlıya bağlanmış yeniden geçmiş olsun.

Sayın m3RT konu kapanmış deşelemenin ne size nede bize faydası olmaz mesele kapanmıştır.

Neyin ne olduğunu ve nasıl olması gerektiğini hepimiz biliyoruz!

Mesele anlaşmayla bitmiştir.

Ne demek bu şimdi ?

Attığın yorumla fikir örtüşmüyor yalnız. Sen servisle sorun yaşamadın diye, o servis çok mu kaliteli ?

Bak, Teleservice telefonumu düzeltti diye, ben şimdi onu göklere mi çıkarayım ?

Biraz objektif olmayı öğren olur mu ?

Ne yapsaydım dava açamıyorum, bir şey edemiyorum? Gel 1399'u sen ver seni göklere çıkarayım ki kimi göklere çıkarmışım? Hala bangır bangır bağrınıyorum LG almam aldırmam diye. Emeğe saygın olsun efendi. Oturduğum yerden senin gibi yorum atmıyorum. Ayrıca Tayyip misali, objektif olmayı senden öğrenecek değiliz. Sen biraz kitap oku da okuduğunu anlamayı öğren.

- - - Güncellendi - - -

Geçmiş olsun. Meselenin bu şekilde bitmesi gayet doğal. Teknosa yı gayet iyi tanırım defalarca alış veriş yaptım dediğiniz türde benim başıma aynı şey geldi yasal süresi içinde gittim değişim gerçekleşti. Fakat size niye bu şekilde davrandılar bir anlam veremedim. Neyse mesele tatlıya bağlanmış yeniden geçmiş olsun.
Meblağ biraz yüksek olunca bu tarz sıkıntılar çıkıyormuş hocam birkaç tanıdık da aynı problemleri yaşamış. Teşekkür ederim temennileriniz için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı