İnceleme LG CK43 Uzun Kullanım

Herkese merhaba! Bu incelemede sizlere LG CK43 model hoparlör hakkında uzun kullanım sonuçlarımı aktaracağım. İsterseniz hoparlörün görünüşünden başlayalım.
1644882606717.png

Hoparlör tasarım manasında beni yeterince tatmin etmişti aldığım zaman. 2019 civarında aldım. Fiyatı o zaman 799TL idi fakat şu an internette 3-6 bin TL arasında fiyatları görünce şoka uğradım. Piyasa ne kadar değişti vesaire bilmiyorum, o yüzden alınıp alınmayacağı size kalmış fakat hoparlör çok kaliteli.

Ana 2 hoparlörü bağlamak için ince bir kablosu var. Sizin ucunu kesip klips gibi yaylı bir mekanizmanın arasına geçirmeniz gerekiyor. Gerilince kopar, o biraz eksi bir yön.
1644882721113.png

Kumandasına gelecek olursak, her yönüyle güzel bir kumandası var. Hiçbir sıkıntı yaşatmadı ve 2019'dan beri aynı pilde çalışıyor. Ses modları arasında geçiş yapılabiliyor, müzik durdurulabiliyor, değiştirilebiliyor, döngüye alınabiliyor vesaire gibi bir çok özelliği var. Hoparlörde ayrıca benim anlamadığım bir özellik var. Bilgisayarımı açtığımda hoparlör kapalı bile olsa kendini otomatik açıyor ve bağlanıyor. Kablo ile değil Bluetooth ile bağlı. Hoparlörde CD desteği var. Bluetooth, AUX ve 1-2 tane daha giriş olması gerek fakat kabloları içinde gelmiyor. Bluetooth işinizi görecektir. Sesi, kalitesi ve bassları minik bir hoparlöre göre gerçekten çok iyi, o konuda sizi yarı yolda bırakmaz. Küçük olmasından dolayı aynı segmentteki hoparlörler gibi çok yer kaplamaz.

Genel artıları
  • Küçük olması
  • Yüksek ve kalitesi ses vermesi
  • Bass konusunda güçlü olması
  • Kumandayla gelmesi
  • Önünde bilgilendirici yazı ekranı olması
  • Üçten fazla bağlantı türü sağlaması
Genel eksileri
  • Fiyatının aşırı artmış olması
  • Bağlantı için kabloların içinden çıkmaması (AUX vesaire)

Lütfen sorunuz olursa aşağıda belirtin. Hoparlörü 2019'dan beri kullanıyorum. Genel değerlendirme sonucum ise bütçenize uyuyorsa kesinlikle bakmanız. İyi forumlar!

Geri
Yukarı