LG Flash Tool Stock ROM Yükleme Hatası

BarkınArga

Kilopat
Daha fazla  
Resimdeki hatayı alıyorum, her türlü KDZ'yi denedim. CSE ve normal yöntemlerini denedim, yine bu hata, sürekli bu hata. Telefonu fabrika ayarlarına aldım, başka PC'den de denedim, hala bu hatayı alıyorum.
asdasdasdasdasds.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz geç cevap geliyor ama sorun olmaz sanırım :).
Önce telefona uygun .kdz indirdiğinizden emin olun. Ülkeler de aynı olsun. Sonra LG Mobile Support Tool'u açın ve telefonu bağlayın. "Yükseltme hatası kurtarma" gibi bir seçenek olması lazım. Bunu seçip bekleyin. Bilgisayarınızı ve telefonunuzu kontrol ettikten sonra en güncel yazılımı indirmeye başlayacak. Burada Support Tool'u kapatıp tekrar Flash Tool 2014'e dönebilirsiniz.
Eğer hala olmuyorsa ve telefonunuz açılabilir durumdaysa LG UP ile de kurulum yapabilirsiniz. Üstelik Download Mode'a almaya da gerek kalmıyor :D.

Teşekkür ederim LgUp ile sorunumu çözmüştüm tavsiyede ederim çok daha basit ve işe yarar niye bu programı önermiyorlar anlamadım hem bu tarz hatalarda vermiyor yine de teşekkürler

Teşekkür ederim LgUp ile sorunumu çözmüştüm tavsiyede ederim çok daha basit ve işe yarar niye bu programı önermiyorlar anlamadım hem bu tarz hatalarda vermiyor yine de teşekkürler
Bahsettiğin sorun benimde bi çok kez başıma gelmişti, bendeki sebebi usb driver ları düzgün kurulmamış olmasıydı. Pc im yanımda olsaydı driveri gönderirdim sana sorunsuz rom atardın ancak netten bulman gerek. Bulduğun driverin doğru olduğunu kontrol etmek için aygıt yöneticisinden bakmanı öneririm. Sarı Soru işaretli simge kalmamış olması gerek.

Telefonum bir türlü açılmıyor. Resimdeki hatanın aynısını alıyorum. Burada anlatılanlarıda denedim fakat bir türlü yapamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı