LG G2 şarj sorunu

• Konuyu başlatan pusat57
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 13B
P

pusat57

Ziyaretçi
Dün gece telefonun şarjı bitiyordu. Bende şarja taktım baya bi bekledim. Sonra dolmuş mu diye baktım. %68'de idi. Hala şarj oluyordu bende yarım saat filan bekledim. Sonra baktım yine %68'de idi. Hala şarj oluyordu bende yeniden başlatınca şarjı %100 dolu gösterdi. Ne olmuş olabilir? Sistemsel bir hata mı? Sabahtan beri %94'e düşerebildim. 3-4 arama yaptım, bir kere oyun açtım, biraz ekranda bir şeylerle uğraştım. Şu an normal görünüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeniden başlattığında düzeldiyse sıkıntı yok, çok nadir de olsa olabiliyor bu ve buna benzer problemler.
Açıkçası çok çok nadir de olsa bazen ben de reset atmak durumunda kalabiliyorum.
Sabahtan, akşam 8'e kadar %94'e mi düşürdünüz acaba? Ben ofiste 3G ağırlıklı kullanıyorum, %40 her halükarda kalıyor.

Benim 94'e düşürmem pek uzun sürmüyor da :)

Ben fazla kullanmadım. İçimi rahatlattınız. Bir şeyler le uğraştım şimdi %93'te. Şarjı gitsin diye Bluetut ve Wİ-Fİ'yi açık tuttup arama filan yapmıştım şarjı iyi gidiyor ya. :)

Ya şarj harcayan şeyler belli, hepsi de telefonu telefon yapan şeyler :)
Sadece FLAC format müziğimi atıp, ekranı kapayıp ölene kadar son ses müzik dinlesem o şarj bitmez zaten.

Yinede 3G kullanımı konusunda sıkıntı yaşamıyorum, sürekli olarak haberleri takip ettiğim halde şarj gider mi diye hiç düşünmüyorum açıkçası.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı