LG G2 4.4 Güncellemesi Hakkında Düşünceleriniz ?

Brosfer

Hectopat
Yer
Varşova
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Arkadaşlar LG G2 kullanıyorum acaba güncellemeyi yapan arkadaşların yorumları nelerdir ? Özellikle şarj durumu nasıl ? Çoğu yerde şarj konusunda performansın düştüğünü okudum.

Bendeki şarj durumu 10 c ile hala aynı fark yok su anlık onun dısında telefonun kendi duvar kagıtları dısındakiler de bildirim cubugu koyu oluyordu cogu resimde simdi tamamen seffaf olmus benim beklediğim bir seydi. Telefon gayet hızlanmıs bayağı seri işliyor, knock on hic fire vermedi su ana kadar, o da bayağı seri olmus. Kamera gec odaklanma sorunu kalkmıs ortadan ama geceleri hala az kasma var.

Destekleyen oyunlarda sanal tuslar kayboluyor Gameloft'un büyük ihtimal bütün oyunlarında var; Asphalt 8, Gt Racing 2, Six Guns ve Order & Chaos gibi oyunlarında denedim sanal tuslar kayboluyor hep, Clash of Clans'ta da kayboluyormus duydugum kadarıyla. Bir de bir kac görsel degisiklik olmus pek farkedilir degil ama :) Onun dısında söylenecek pek bir sey yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bendeki şarj durumu 10 c ile hala aynı fark yok suanlık onun dısında telefonun kendi duvar kagıtları dısındakilerde bildirim cubugu koyu oluyodu cogu resimde simdi tamamen seffaf olmus benim beklediğim biseydi.Telefon gayet hızlanmıs baya seri işliyor knock on hic fire vermedi suana kadar oda baya seri olmus kamera gec odaklanma sorunu kalkmıs ortadan ama geceleri hala az kasma var.Destekleyen oyunlarda sanal tuslar kayboluyor gameloftun büyük ihtimal bütün oyunlarında var asphalt 8, gt racing 2,six guns ,order & chaos gibi oyunlarında denedim sanal tuslar kayboluyor hep clash of clanstada kayboluyormus duydugum kadarıyla birde birkac gmörsel degisiklik olmus pek farkedilir degil ama :) onun dısında söylenecek pek birsey yok.
Yaptım güncellemeyi dedikleriniz birebir oldu ve gerçekten memnun bıraktı beni inşallah şarj süre sıkıntısı çekmeyiz. :)

Yaptım güncellemeyi dedikleriniz birebir oldu ve gerçekten memnun bıraktı beni inş. şarj süre sıkıntısı çekmeyiz. :)
İnşallah :) Sarj muhabbeti heralde telefonu 4.4 nasıl diye kurcalarken sarj cok yemiş olabilir ve birde dikkatimi cekti pil e giriyorum hep acık birkac sey var durdur diyorum tekrar acılıyor güncelleme merkezi medya... gibi seyler ondanda belki cok gidiyor diyor olabilirler.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı