LG G2 Android 5 sonra hafıza azalması

YAWUZz

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
İyi Akşamlar Arkadaşlar ...
Başlıkta belirttiim gibi LG G2 kullanıyorum. Telefonum 32 Gb. Güncellemeden önce kullanabildiğim alan 24 GB iken güncellemeden sonra 10 Gb olarak görüyorum. Sebebi nedir ? Sorunuma yardımcı olursanız sevinirim. İyi Forumlar ...

wtf.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon güncellemeden önceki dosyaları ayrı olarak yeni dosyaları ayrı olarak kaydetmiş olabilir.

bende de aynı sorun var malesef. konuyu açan kardeş bir çözüm bulabildin mi acaba?

aynı zamanda bendeki hafızada 10.6 gb gösteriyor ama benim eski kullanılan hafızam 14 gb civarındaydı toplam hafızanında 24 gb olduğunu düşünürsek daha önce yorum yapan arkadaşların dediği doğru olabilir(eskileri farklı yenileri farklı disk bölümleri şeklinde oluşturma) ama her ikimizde de güncelleme sonrası hafızanın 10.6 gb olması farklı şeyleride akla getiriyo.

Yok bulamadim. Garantiye gondericem yarın. Kusura bakma çok geç gördüm. Umarim ellerinde g2 yoktur. Üst model bir telefon gonderirler. :) Aslinda bu kadar beklemem iyi olmuş olabilir. xD

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı