LG G2 (D802)'nin ihtiyacı olan tüm herşey tek bir programda!

OxyGENn

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Bu gün sizlere LG G2 isimli cihaz için hazırlamış olduğum -bence- mükemmel bir program olan “LG2“ yi sizlere tanıtacağım.

Öncelikle arkadaşlar bu program yanlızca D802 modeli için yapılmıştır.

Şimdi programımızın ne işe yaradığını öğrenelim. Bu program aslen telefonlardaki "fastboot" sorunu olanlar için geliştirilmiş olup zamanla root, firmware yükleme, recovery yükleme, download moddaki ROOTED ibaresini silmek gibi birkaç yeni özellik eklenmiş olup, programı arşivden çıkarmadan önce virus programınızı devreden çıkarmanız gerekmektedir. Bunun sebebi ise gerekli birkaç eklentiyi silmesidir.

Özellikler:
- Recovery flashlama (TWRP ve CWM)
- KDZ uzantılı rom yükleme
- Root yapma (JB ve KK)
- ROOTED silme (Geliştiriliyor)
- Hard Reset atma
- Recovery moda giriş yapma
- Bilgisayardan apk yükleme (Geliştiriliyor)
(Geliştiriliyor yazanları kullanmanızı tavsiye etmem)

Kurulum:
Kurulum çok basittir. Tek yapmanız gereken "Bilgiler ve Tamir.bat" veya bilgisayarınızda bilinen uzantılar gizli ise "Bilgiler ve Tamir" e çift tıklayarak kurulum sihirbazında yapmanızı söylediği işlemleri uygulamak. Gerisini kodlar yapacaktır :)

Herhangi bir sorunu varsa [email protected] hesabından ulaşabilirsiniz.

Hâlâ geliştirilmekte olduğu için eklenmesini istediğiniz yada "söyle olsa daha iyi olurdu" dediğiniz şeyler varsa bana [email protected] hesabından belirtiniz.

Emeğe saygı için bir beğeniyi çok görmeyelim :)

LG2_v3.10 (125 MB)
LG2 v3.10BETA.zip - Google Drive

Son düzenleyen: Moderatör:
Helal sana Oxy. Yerli devoloper:) Program sıkıntısız çalışıyor arkadaşlar. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim :) Denemenize sevindim :) Birkaç program dili daha öğrenmeye çalışıyorum da bu da G2 kullanıcıları için bi hediye olsun dedim :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı