LG G3 G3 vs Xperia Z2

arda gölge

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, max bütçem 1800 TL ve bu 2 telefon arasında kaldım. G3'te ekran süper 540 PPI, fakat pil yetişmez diye tahmin ediyorum. Bu ekrana 801 koymuşlar ve adreno 330. Bana göre çok dengesiz bir sistem olmuş. Z2 derseniz çok ısınıyormuş hatta telefon kendini kapatıyormuş. Z2'ye biraz daha yakınım ama G3'te olabilir. Sizlerin yorumları neler? G3 deyip bırakmayın yada Z2. Biraz açıklarsanız sevinirim, nedeniyle birlikte.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Aralarında çok bir fark yok, benim için tek farkları iyi bir ekran istiyorsanız LG G3 çok aşırı sağlam telefon istiyorsanız Z2. G3 alacaksanız 32 gb tercih edin. :)

Z2 Bence çünkü LG G3 Birazda olsa kasmalar gördüm arkadaşım kullanıyor menüde falan özellikle Android 5.0 Geldikten sonra Tavsiyem Z2'dir.
O halde arkadaşının telefonunda anormallik vardır. Zira herhangi bir kasma olması mümkün değildir. Ha bir anda olup düzelen bir kasma olduysa normaldir her telefonda oluyor öyle şeyler. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Aralarında çok bir fark yok, benim için tek farkları iyi bir ekran istiyorsanız LG G3 çok aşırı sağlam telefon istiyorsanız Z2. G3 alacaksanız 32 gb tercih edin. :)

O halde arkadaşının telefonunda anormallik vardır. Zira herhangi bir kasma olması mümkün değildir. Ha bir anda olup düzelen bir kasma olduysa normaldir her telefonda oluyor öyle şeyler. :)
Bir anda olup düzelen kasmalar fakat benim sevmediğim şeyler bunlar. Belki arkadaşta sevmez diye düşünerekten söyledim.

Tavsiyem Z2. Hızlı güncelleme, sağlamlık, şarjın uzun gitmesi, daha iyi servis imkanı, donanımda 1080p ile daha akıcı olması....

Bir anda olup düzelen kasmalar fakat benim sevmediğim şeyler bunlar. Belki arkadaşta sevmez diye düşünerekten söyledim.
Bende sevmem fakat en güçlü donanıma sahip telefonda bile olabiliyor. Z2 ne kadar stabilse G3'de öyle. Hatta G3 stabilite olarak daha önde. Yani her telefonda olabilecek bir anlık menü kasmasından bir eksi olarak görmeyin.

Yani dediğim gibi ikisi arasında bir fark yok. Sadece Z2 daha dayanıklı ve G3'ün ekranı daha iyi. İkisi arasında bir tercih yapmak bence kullanıcıya kalmış.

Sony sevmeme rağmen, arkadaşımın Z2'sinin böyle olması üzdü. Abartılacak kadar da sağlam değil. Kasa tek düşmede dağıldı. ( Kasa kırılınca kendi açtı, düşünce doğrudan böyle açılmadı. )

Dosya Ekleri

• IMG-20150416-WA0006.jpg
    IMG-20150416-WA0006.jpg
    71,7 KB · Görüntüleme: 232
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı