LG G3- Galaxy S5 ve Note 3 hangisini almalıyım?

Hangisi

• LG G3

Oy: 4 33,3%
  • Samsung Galaxy S5

Oy: 1 8,3%
  • Note 4

Oy: 7 58,3%

• Oy verenlerin toplamı
    12

verschllnd

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta yazdığım telefonlar arasında kalıyorum cihazları fazlasıyla araştırdım kullanan arkadaşlardan önerilerini bekliyorum. Note 4 yazmamın sebebi son çıkmış olması yoksa o kadar büyük bir telefon istemiyorum açıkçası :) Bir de aklımdaki soru işareti bir S3 kullanıcısı olarak S3'te ki sıkıntılar S5 ile de karşılaşır mıyım? Örn. 1 Sene sonra rehbere tıklayıp 10 saniye bekler miyim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Beklersin bence. Arayüz aynı arayüz. Ben açıkçası Xperia z2-z3 bakmanı öneririm. Amerika'dan getirme şansın varsa Motorola Droid Turbo da güzele benziyor. G3'ün de bataryası çabuk bitiyor diyorlar. Arkadaşım 2 gblik modelini aldı bana arayüzü kasıyor gibi geldi biraz. Benim zenfone 5'imin bile sanki daha akıcı.

Note 4 almani öneririm şu vakitte en iyi seçim note 4 olacaktır ekran lg g3 e göre daha büyük sanırım note 4 un hemde note 4 un geniş ekranı sana oyun da oynatir film de izletır hemde not tutarsin
s5 almamani öneririm bir hevestir belki ama note 4 kat kat önde arkadaşım s5 den memnun değildi satıp üstüne para koyup not4 aldi suan memnun

Note 4 ya da LG G3 arasında tercih yap. Fiyatına bakarsak 32gb'lık G3 almak daha mantıklı. Gerisi senin kişisel zevklerine kalmış

Bak sen ne yap biliyomusun. :D Telefonunu değiştirme, S5 ROM'u at. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bak ultra power saving bile var. :D

Çok daha stabil ve her hafta güncelleme alan ROM'larda var. Örneğin CyanogenMod, telefonun rehberede anında girer. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı