LG G3 İçin Hızlı Bir Hafıza Kartı Tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Alpi350

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar;
Arkadaşımla bu haftasonu LG G3 için hafıza kartı almaya gideceğiz. Kendisi benim tavsiyemi istedi. Telefonda Fotoğraf ve ayrıca Full HD ve 4K video çekilecek. Kendisi fotoğraf ve video çekmesini seven biri olduğu içinde 64 GB SD kart düşünüyor. Ben bir kaç tane buldum nette ancak kararsız kaldım. Videoları hiç donmadan ve yüksek hızlı karta aktarılması için class 10 UHS-1 U1 yeter mi yoksa UHS-1 U3 özellikte bir kart mı ideal olur.
Mağazadan alınacaktır kargo ile alışveriş istemiyor arkadaş.

Sandisk 64 Gb Ult Micro Sd Ultra C10 - Vatan Bilgisayar

Sandisk 64GB Ultra microSD 48MB/s CL10 Hafıza Kartı Fiyatı ve Özellikleri | Bimeks

İnternet mağzasında gördüğüm kart.

Team 64GB Xtreem MicroSDXC UHS-1 U3 Ultra Hızlı 90MB/Sn Fiyatı

Hocam Silicon Power markasını bir gözden geçirin derim. Ben kullanıyorum hiçbir problemle karşılaşmadım.

Hocam Silicon Power markasını bir gözden geçirin derim. Ben kullanıyorum hiçbir problemle karşılaşmadım.

Her marka yaklaşık olarak aynı kalitede ürettiğini düşünüyorum.
Kendi telefonumda da 5 yıldır Kingston bellek kullanmaktayım şimdiye kadar hiç bir sorun çıkarmadı. :D

Ancak hala kararsızım Class10 UHS-1 U1 yeter mi yoksa UHS-1 U3 özellikte bir kart mı almalıyız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yarın mağzaya gidiceğiz, ancak hangi sınıf hafıza kartı alacağımı bilmiyorum bir türlü karar veremedim bende... Yorumlarınızı hemen belirtirseniz sevinirim.

Class10 değerli bir kart almanızı öneririm.

Aralarında dağlar kadar fark olmayacaktır. Size yakın geleni seçmeniz yeterli olur. Buradan biraz daha iyi anlayacağınızı düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Class 10 yeterlidir bilgisayardan 5 GB'lık dosyaları hızlıca atıyor. Telefonda galeride HD fotoğraflarda sorun yaşamıyorum gayet hızlı. Toshiba marka kullanıyorum Hizlial'dan almıştım güzel indirimler oluyor bazen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı