LG G3 S D722 Yanlış ROM Kurma Sonrası Brick Oldu

Ufuk Emre

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi LG D722 telefonum brick oldu nasıl oldu baştan anlatayım. Şimdi benim telefonumda orijinal ROM yüklü değildi ben de orijinal ROM kurmak istedim, kurmaz olaydım. D722 yazacağıma d723 modelinin ROM'unu indirmişim ve bunu telefona atmışım ki bunu böyle yaptıktan sonra telefon sadece şarj göstergesi göstermeye başladı. 3 hafta garantide kaldı 480 TL'ye parça değişimi istediler ve sıvı bir şeyi olmuş dediler yaptırmadık farklı telefoncular da çözüm bulamadı ya da bilmiyorlardı. İnterette bir yerde de 199 TL gibi değişim fiyatları gördüm fakat internette araştırdığıma göre soft brick denilen kolay düzeltilebilen bir durum yani yazılımsal bir durumdan bahsediliyor. Belki diyeceksiniz ki madem biliyorsun flash tool ile firmware yükle diyeceksiniz ama denedim İngilizce Türkçe araştırdım fakat çözüm bulamadım. 1000 TL'lik telefon çöpe gitsin istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler. Umarım bilen birileri çıkar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba cıhaz kayıtlı degıl hatası alıyorum bunun ıcın ne yapabılırım maıl attım yardımcı olurmusunuz

Geri
Yukarı