LG G3 Sorunları

Bu sorun ile karşılaştınız mı?

• Karşılaştım

Oy: 2 50,0%
  • Karşılaşmadım

Oy: 2 50,0%

• Oy verenlerin toplamı
    4

SorryForDeadYou

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Konya
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar. LG G3´ü ilk aldığımdan beri bazı hatalar ile karşılaşmaktayım. Örnek verecek olursak;
Mesela ilk aldığımdan 3 hafta sonra kullanım sırasında menüde aşırı kasma ve Youtube'da telefonun rahatça oynadığı oyunları ben telefonumda kasarak oynuyordum. Benim kurduğum yazılımlardan kaynaklanıyordur diye sıfırladım fakat 2. ayında biri aradığı zaman ekranın yarısı siyah, yarısında ise kimin aradığı görünmekte. İşin garibi görüntü yokken dokunmatiğin çalışması. Kilidi kapatıp açıyorum, bu seferde görüntü var fakat dokunmatik çalışmıyor. Bu sorunda benden kaynaklanıyordur diye sıfırladım. Fakat şimdi ise biri aradı, konuştuktan sonra telefon Home ekranına geliyor, bildirim panelini açtığım zaman gelen bildirimler görünmüyor. Diğer bir sorunum ise Telefon bazen kulaklıkta müzik dinlerken kulaklığı çıkarttığım zaman kafayı yiyiyor kendi kafasına göre yüksek seste müzik açıyor. Düşünsenize dolmuştasınız ve kulaklık ile müzik dinliyorsunuz. Çıkarıyorum kulaklığı, ilk önce kısık seste çalıyor ve bir anda yükseliyor. Kapatamıyorsunuz çünkü bildirim panelinde müzik durduruldu olarak görünüyor ama çalmaya devam ediyor. Ve sizin sevdiğiniz ama başkalarının sevmeyebileceği bir müzik. Bir de okulda iken tüm Avea kullanan telefonlar çekiyor bi benim telefon çekmiyor. Biraz uzun oldu ama bu sorunları yazasıya kadar servise götürseydiniz diyeceksiniz :D. Benim öğrenmek istediğim başka G3 kullanıcılarının bu sorunlar ile karşılaştı mı? Karşılaşmadı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
G3 sorunlu bir model ama sizin sorunlarınız aşırıya kaçmış, servise gönderin telefonu. G3 şebeke sorununa gelecek olursak ben G2 kullanıyorum bende de fazla iyi çekmiyor diğer telefonlara göre. G3 modelinde de böyle sorunlar duymuştum açıkçası.

Şimdi yeni bir sorun daha keşfettim :(. Kulaklık ile yüksek bass'lı müzik dinlerken "çat çat" sesler geliyor. Bu da rahatsız edici. LG gittikçe düşüyor gözümden. Telefon şu an 4. ayında.

O çat çat sesi kulaklıktan kaynaklanıyor.
Hayır. Keşke öyle olsa. 5+1 ses sistemim var ona bağlıyorum aynı sorun onda da var. Başka kulaklıktan denedim sonuç yine aynı :(. Aynı zamanda benim kulaklığı aynı şarkıda başka telefonda denedim sorun yok gayet temiz bass veriyor.

İnşallah.

Evet arkadaşlar telefonu 1 hafta önce servise verdim. Bu gün aradığım da ise değişim talep edilmiş. Yani yenisini gönderecekler. Bana vakit ayırdığımız için teşekkür ederim. Eğer bu sorunlar ile karşılaşırsınız 6 ay dolmadan gönderin :).

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı