LG G4 2.el Alınır mı?

Aykut Yılmaz

Hectopat
Daha fazla  
  1. Elimde arızalı Asus zenfone 2 var dokunmatik ekranı ve şarj arızası var. Bundan nakit para olarak nasıl faydalanırım ne biliyim bataryası yada ekranın kırık yok satılabilir mi bunlar?
  2. Telefoncudan LG G4 2.el 300 TL'ye fiyat aldım. 1 gün telefonu kullanmam için verdi bir problem göremedim. Elimde şuan telefon olmadığı için almak mantıklı olur mu yoksa acele mi etmiş olurum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tanıdık telefoncudan alıyorum ekranı sağlam ama çok kurcalayamadım idarelik olsun diye 1 günlüğüne aldım kendi telefonumu tamir etmesi için verdim oraya ama yarın IMEI numarası ve bu test kodu oluyor onu girip bi test edicem. Başka öneriniz var mı?
Ek bilgi vermek isteyen varsa verebilir. 😀

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam başka telefonlara da baksaydınız keşke. Benim bir tanıdığımda vardı o telefondan. İşlemcisi heralde güçlü olduğundan fazla şarj yiyor ve çabuk ısınıyor.

Bataryadan canın çok yanar. İlk çıktığında almıştım kamerasına hayran kalıp sonra batarya performansından dolayı 1 ay sonra büyük bir zararla elden çıkardım 2k ekrana 3000mah pil yetmiyor birde 28nm işlemci su gibi akıtıyor pili.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı