LG G4 Alınır mı?

Merhaba arkadaşlar 1300TL kadar bütçem var. Aklımda telefon olarak üç tane model var LG4, Huwawei honor 7, Zenfone 2 modelleri var bana en makul olanı LG G4 geldi sizce bu telefon alınır mı? Bu üç telefondan hangisi en iyisidir? Eğer bu telefonları önemiyorsanız 1300TL ile alınabilecek iyi fiyat performans telefonu var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Lg G4 de sadece o telefona özel hazırlanmış qualcom 808 işmecisi var fonearena'nın oyun incelemesinde tüm oyunlardan tam puan alıyor, oyun incelemesi açısından ele elırsak performansı dehşet kamara incelemelerini biraz takip ettim onlarda çok başarılı zaten lg de reklamlarında bundan övgü ile bahsediyordu ama biraz bataryanın erken bitmesi ile ilgili sıkıntılar da okumuştum zaten 2k ekran

al gitsin ya gerçekten lg kalitesi bence tartışılmaz 2,3 senedir lg optimus l5 2 kullanıyorum 512mb ram i var hala iş görüyor greenfy saolsun

G4'ü üç kez kullandım, üçü de farklı telefonlardı. Birçok kişinin ısınma ve batarya sorunlarından bahsetmesine rağmen bu şekilde bir sorun ile karşılaşmadım. Ki zaten bu sorun G4'ün eski serilerinde var idi. Son serilerinde ısınma sorununu çözdüler diye biliyorum. Batarya performansının ise kişiden kişiye değişebileceğini bilmek gerek, benim açımdan bir günü çıkarması yeterliydi şahsen fakat oyun oynarken pilinin normalden bir miktar daha hızlı bittiği doğru denebilir. Bunların dışında arayüzüyle, kamerasıyla, performansıyla ve tasarımıyla alınabilitesi oldukça yüksek bir telefon. Tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı