LG G4 Beat mi Samsung Galaxy J7 mi?

Orhan YILMAZ

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Bütçem 1000- 1200 civarı . Bu iki telefon arasında kaldım sony sevmiyorum. Hangisini önerirsiniz ya da başka bir telefon mu önerirsiniz?

G4 Beat seç. Güncelleme bakımından LG Türkiye hızlı ilerliyor. Samsung ise onca modele nasıl güncelleme yetiştirecek şaşıyor. G4 daha iyi. Donanım olarak da yazılım olarak da.

Nedir bu zenfone çılgınlığı herkes zenfone diyor. Reklam için para mı aldınız ya. ASUS Zenfone 2 çok kalas bir telefon arkadaşımda J7 var çok memnun Samsung önerebilirim.
Ne alakası var. Donanıma göre fiyatı çok iyi olduğu için öneriyoruz. Gelip burda saçma sapan konuşmayın.

Zenfone 2 performans açısından çok iyi olabilir belki tam bir f/p ürünüde olabilir ama görünüşe konu gelince gerçekten berbat duruyor. Zenfone 5,6 serisi daha hoş duruyordu 1 cm kalınlık olmasına rağmen fakat Zenfone 2 hem kalınlık hem en hemde boy olarak büyüdü ve gerçekten rezalet bir görüntü oluştu.

Telefonları biz donanıma göre mi öneriyoruz bir telefonun donanımı gerçekten çok iyi fakat görüntüsü berbat önerebilir misin ? kesinlikle hayır. Yorumunda yazım yanlışı var alıntı yapmadım.

Zenfone 2 performans açısından çok iyi olabilir belki tam bir f/p ürünüde olabilir ama görünüşe konu gelince gerçekten berbat duruyor. Zenfone 5,6 serisi daha hoş duruyordu 1 cm kalınlık olmasına rağmen fakat Zenfone 2 hem kalınlık hem en hemde boy olarak büyüdü ve gerçekten rezalet bir görüntü oluştu.

Sonunda beni anlayan biri desteğin için teşekkür ederim.

G4 Beat kesinlikle fiyatını hak etmeyen bir ürün bence. 1000 lira edecek bir özelliği yok.
Zenfone fiyatına göre oldukça iyi bir telefon. Şahsen ben 1200 liraya bir telefon alacak olsam Zenfone 2'yi ciddi ciddi düşünürüm. Tasarım konusunda da birkaç arkadaş beğenmediğini dile getirmiş. Ben şahsen görüntüsünü seviyorum. Göreceli bir kavram sonuçta...
Uzun yıllar Samsung kullanmış biri olarak diyorum ki, Samsung, touchwiz arayüzünü rafine bir hale getirmeden kullanılacak bir telefon değil arkadaşlar. Kaliteli malzeme kullanıyorlar, yıllarca bozulma ile karşı karşıya gelmedim fakat kasma sorunu daha ilk baştan beri baş gösteriyor.
Fakat param cebimde kalsın, kasmadan donmadan bir F/P ürünü kullanayım diyenlere Huawei Ascend G7 de önerebilirim. 850-900 lira gibi bir fiyata satılıyor. Özellikle pil ömrü açısından başarılı bir telefon. Ayrıca 4.5G desteği de var.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı