LG G4 Görüntülü Arama Sorunu

BarkınArga

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba technopat ailesi. 2 gün önce LG G4 aldım. Arama bölümünde normal arama ve görüntülü arama tuşları var ama görüntülü arma biraz daha şeffaf ve bir numara yazdıktan sonra tıklamaya çalışınca hiçbir tepki vermiyor, tıklanmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görüntülü arama Turkcell T60'da bile yok. Görüntülü arama tamamen muamma. Hangi telefonlarda var, hangisinde yok, kimse bilmiyor. İşin bir de karşılıklı görüntü aramanın uyması kısmı var ki o da bambaşka.

Hadi var diyelim. Bu durumda hattın 3G'ye açık mı? Mobil veri devrede mi ?

Annemin telefonu Galaxy S5 onda bile var hocam 3gye açık bu arada mobil veri olmadan aranıyor s5 den ilk defa duydum valla bunları

Bu arada Turkcele mesaj attim lg g4 üm 4.5G uyumlu değilmiş hocam fakat LG g3 bile uyumlu gösteriyor

Lg mağazasına sordum G4 + Volte Uyumlu özellikle volte çok değerli bir destek ama görüntülü araması yokmuş öyle dedi adam ordaki tuşu sordum bişeyler saçmaladı kendiside pek bilmiyor o tuşun amacı ney onu anlamadım bildiğin görütülü arama sembolü ama hiçbirşey yapılmıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı