LG G4 telefonun ekran kilidini unuttum

abaslan

Femtopat
Daha fazla  
Selam geçen sene LG G4 marka telefon kullanıyordum bataryası bozulduğu için yeni telefona geçmiştim eski verilerimi sonra aktarırım diye 1 sene bakmamıştım yeni batarya aldıktan sonra şifresini unuttuğumu fark ettim 20 kez PIN'i yanlış girdikten sonra Google hesabımı istedi. Hangi hesaptan giriş yaptığımı buldum ama bu 1 sene içinde şifresini değiştirmiştim. Eski şifre yeni şifre hepsiyle giriş yapmaya çalıştım ama olmadı. Google cihazımı bulda da gözükmüyor çünkü son 28 gündeki etkinliğe bakıyorlar. ADB gibi çözüm yöntemlerini denedim ama USB ayıklamayı büyük iht zamanında açmamışım ondan olmadı. LG memo sayesinde telefonda bug oluştu ve istediğim yere bağlayabiliyorum telefonu içindeki fotoğrafları falan alabiliyorum ama benim için önemli olan wp mesajları. Çözüm yolum kalmadı yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Telefona erişiminiz var demek ki WP mesajlarınızı şu yöntem ile yedekleyin sonrasında ise Hard Reset atın.

Telefona erişiminiz var demek ki WP mesajlarınızı şu yöntem ile yedekleyin sonrasında ise Hard Reset atın.

hocam database e erişimim var onu laptopa atıp telefonu sıfırladıktan sonra geri telefonuma yükleyebilir miyim key falan sıkıntı yaratmaz mı

Yeni konular

Geri
Yukarı