LG G4 uygulama yüklenmiyor

ertugrul k

Kilopat
LG G4 model telefonda birkaç uygulama yükledim sonra hata vermeye başladı. Depolamaya bakıyorum çok boş alan var. Zaten çok uygulama yüklemedim. APK yüklemeye çalışınca yükleniyor da kalıyor. Depolama kısmında da hep hesaplanıyor yazıyor. Sıkıntı nedir?

Dosya Ekleri

• IMG_20210626_202121040.jpg
    IMG_20210626_202121040.jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 40
Yeterli alan yok şeklinde bir hata mı veriyor? Eski cihaz olduğu yavaşlamalar ve hatalar olabilir. Önbellek verisini temizlemeyi deneyin. Yüklemeye çalıştığınız APK'yı tekrar yüklemeyi deneyin, eski cihazlarda 5 dakikaya kadar sürebilir.

Yeterli alan yok şeklinde bir hata mı veriyor? Eski cihaz olduğu yavaşlamalar ve hatalar olabilir. Önbellek verisini temizlemeyi deneyin. Yüklemeye çalıştığınız APK'yı tekrar yüklemeyi deneyin, eski cihazlarda 5 dakikaya kadar sürebilir.

Yüklenmiyor. Play Store'de yer yok diyor ama var. APK ise yükleniyor yazısında kalıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüklenmiyor. Play Store'de yer yok diyor ama var. APK ise yükleniyor yazısında kalıyor.
Play Store'u sıfırlamayı deneyin. Uygulama bilgilerinden verileri temizleyip güncellemeleri kaldırın. Eski tabletimde ilginç bir şekilde hafıza kartını çıkarınca düzeliyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı