LG G4 vs XPERIA M5?

mrtplt21

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Başlıkta gördüğünüz gibi iki telefon arasında kaldım. Benim için önemli olanlar oyun, kamera ve performans hangisini öneriyorsunuz ya da sizin önermek istediğiniz model var mı? Bir sorum daha olacak lg g4 alırsam hangi kapağı tercih etmeliyim?

Merhaba.
Kamera olarak bana göre hızlı odaklanma özelliği mevcut olan ve f1.8 diyafram açıklığına sahip olan G4 ayrıca gece çekimleride harika.
Performans ve oyun olarak iki telefonda sıkıntı çıkarmayacaktır fakat XPERIA M5 , G4 cihazına göre daha yüksek batarya süresi sunmakta.
Hatırladığım kadarıyla M5 modelinde 16GB hafıza bulunmakta , G4 modelinde 32GB hafıza mevcut.
G4 modeli Gorilla Glass 3 kullanmakta M5 bilgilerinde Çizilmeye Karşı Dayanıklı Cam yazıyor Gorilla Glass göremedim.
G4 satın aldığınızda ANDROID 6.0 olarak geliyor , M5 için 6.0 güncellemesini araştırdım fakat bulamadım.
M5 modeli su geçirmiyor , G4 için böyle bir özellik yok.

İnternetten baktığım bilgileri karşılaştırarak bu yazıyı hazırladım yanlışım olabilir.

Bir tarafta Qualcomm işlemcili bir amiral gemisi (LG G4), diğer tarafta MediaTek işlemcili orta sınıf bir denek telefon (Sony Xperia M5).

Kıyaslama yapılabilecek pek de bir durum yoksa açıkçası ;)

G4 al dostum. 2 aydır kullanıyorum hiçbir sıkıntı görmedim. Oyun performansı çok iyi. Kameraya zaten laf yok. Ekran efsane. Al derim G4

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı