LG G5 Model Seçimi H850 vs H860

erensykk

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
LG G5 almayı düşünüyorum internetten. İki modeli var. Biri H850, diğeri ise H860 modeli. H850 Vatan'ta Teknosa'da falan satılan modeli. H860 ise hiçbir yerde görmedim, H860 çift SIM kartlı bir de. H850 ithalatçı garantili 2100 TL civarlarındayken, H860 1800 TL. H860'a gelen güncellemelerin farklı olacağını okudum internette. Bu konu hakkında bilgi verir misiniz? H860 alırsam sorun olur mu? H850 de istediğim renk stoklarda kalmamış, buna yönelmek zorundayım. Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aralarında Sim yuvasından başka bir fark yok. Güncelleme konusunda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Sonuçta ikiside aynı cihazlar.

Lg G5 SE modelinin kodu H840 olarak geçiyor gördüğüm kadarıyla. Ama dediğim gibi H860 için verilecek güncellemelerin H850 gibi olmayacağını, sorunlar çıkabileceğini okumuştum bir yerde. İthalatçı garantili alacağım garanti farkları yok ikisinin de o yüzden güncelleme konusu asıl önemli. Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim galiba H860 lı olandan alacağım

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı