LG G7 4.5G desteği var mı?

absamet

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar LG G7 sahibiyim uzun zamandır. İnternette telefonun 4.5G desteklediği yazıyor. Yine sağ üst köşede 4.5G Full çekiyor gösteriyor. Buna rağmen Türk Telekom'dan aşağıda ki mesaj geldi. Bu telefon 4.5G desteklemiyor mu?

"Degerli Prime musterimiz, cihaziniz 4.5G uyumlu degildir. Mobil tarifenizdeki internetinizi en hizli mobil internet teknolojisi 4.5G ile kullanabilmeniz icin uygun odeme secenekli 4.5G uyumlu cihazlarimiza Türk Telekom magazalarimizdan sahip olabilirsiniz. B001"

Türk Telekom müşteri hizmetlerini ara dostum benim telefonum LG G5 benim destekliyor 4.5G LG G7 nasıl desteklemez Türk Telekom müşteri hizmetlerini ara bence.

5 sene önce aynı şeyi ben de yaşamıştım Iphone 6 ile.

Cihaz LTE desteklediği halde Turkcell bana cihazın LTE desteklemediğini söylüyordu.
Garantiye verdiğimde ise cihaz geri gelmedi değişimi yapıldı.
Yani benimkine benzer bir durum yaşıyor olabilirsiniz. Cihaz kaynaklı olabilir.

Arkadaşlar LG G7 sahibiyim uzun zamandır. İnternette telefonun 4.5G desteklediği yazıyor. Yine sağ üst köşede 4.5G Full çekiyor gösteriyor. Buna rağmen Türk Telekom'dan aşağıda ki mesaj geldi. Bu telefon 4.5G desteklemiyor mu?

"Degerli Prime musterimiz, cihaziniz 4.5G uyumlu degildir. Mobil tarifenizdeki internetinizi en hizli mobil internet teknolojisi 4.5G ile kullanabilmeniz icin uygun odeme secenekli 4.5G uyumlu cihazlarimiza Türk Telekom magazalarimizdan sahip olabilirsiniz. B001"
Cihaza tuşlu telefon IMEI'si atılırsa böyle durumlarla karşılaşılıyor. IMEI attırdınız mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı