LG K8 2017 kaç TL eder?

1000msgodGman

Hectopat
Daha fazla  
Elimde LG K8 2017 model telefon var uzun zamandır boş duruyor çizik vs çok yok. Ortalama kaça gider veya alır mı 2. El telefoncular falan? Şu ana kadar hiç satmadım kolay satılır mı neye dikkat etmem lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde LG K8 2017 model telefon var uzun zamandır boş duruyor çizik vs çok yok. Ortalama kaça gider veya alır mı 2. El telefoncular falan? Şu ana kadar hiç satmadım kolay satılır mı neye dikkat etmem lazım?
Pek düzgün bir cihaz değil taş çatlasın 500 tl eder. O paraya da ihtiyacın yoksa hiç satma yedekte dursun.

500 bile verecekleri şüpheli LG telefon piyasasından çekildi zaten LG'yi tercih edecek insan bulmak zor adam alsa zaten satamayacak muhtemelen ölü fiyata alır alırsa da ona vereceğine koy kenara lazım olur.

500 bile verecekleri şüpheli LG telefon piyasasından çekildi zaten LG'yi tercih edecek insan bulmak zor adam alsa zaten satamayacak muhtemelen ölü fiyata alır alırsa da ona vereceğine koy kenara lazım olur.
Ben olsam biraz daha ekleyip eli yüzü düzgün 5S alırım en azından çelik kasa, peynir ekmek gibi satar.

Arkadaşlar elimde ondan bi tane daha var ayrıca hiç işim düşmez yani o yüzden satmak istiyorum. 300 tl felan bile verse sıkıntı değil yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı