LG MK22400H-B alınır mı?

Bütçe
1000
Bu model ondan daha iyidir ama bundan da iyisi bulunabilir sanırım.

Şahsen TN panel kullanmak istemezdim. MS konusuna gelirsek monitörden düşürebiliyorsunuz fakat düşürdükçe ghosting artıyor diye biliyorum. Ben varsayılan olarak normalden daha hızlı bir ayarda geldiği için öyle kullanıyorum ve bir sorun yaşamadım şu ana kadar.

Overwatch, Titanfall 2, CS:GO, Valorant, Apex Legends gibi oyunlar oynuyorum ben de. Gayet memnunum ama ben 700 TL'ye almıştım bunu. Bu fiyata daha iyisi bulunabilir belki.

Ben de bunu kullanıyorum, memnunum.

VA panelden geçtim, aradaki fark muazzam. Valorant oynuyorsan ve düşük gecikme istiyorsan bilemem ama ben IPS kullandıktan sonra TN'ye geçmem öyle söyleyeyim.
Anladım. Teşekkürler hocam cevabın için, doğrudur ben hiç VA ya da IPS panel kullanmadım o yüzden bir şey diyemem ama TN bana o kadar kötü gelmiyor. Yani 1ms olayını artık o kadar bilincimize soktular ki 1ms olmayan monitörün linkini direkt kapatıyorum. Pek anlamadığım için danışmak istedim. Şu an akakce'den 1ms 75hz TN panel olmayan monitörlere bakıyorum Acer'in iki tane buldum fakat kendi resmi sitesinde bile bilgiler o kadar karışık ki anlayamıyorum.

Mesela Acer QG221QBII modeli:
- Acer QG221QBII 21.5" 1ms Full HD Freesync LED Monitör Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
- Nitro QG221Q
- QG221Q bii

QG221Q ve QG221QBII aynı model mi anlayamadım.

Acer Nitro VG220QBII modeli:
- Acer VG220QBMIIX 21.5" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
- Nitro VG220Q
- VG220Q bmiix

Yine aynı şekilde VG220Q ve VG220QBII modeli aynı mı anlayamadım. Bir de bu fiyat bandında bütün monitörler TN panelde, Acer'ın monitörleri neden VA yada IPS onu anlayamadım.

Şu model çok aklıma yattı: Asus VZ249HEG1R 23.8" 1ms Full HD Freesync Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Yeni konular

Geri
Yukarı