Lg optimus 4x hd alınmaya değer mi ?

yozlasdas

Kilopat
Yer
Gebze, Kocaeli, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Kimyacı olmaya çalışıyor.
Merhaba arkadaşlar yatağımın üstüne koyduğum telefonum akşam kayboldu. Bende 2-3 gün içinde telefon alıcağım. Az bir araştırma ile ilk ne görsem ona ısınan biri olarak lg optimus 4x hd'yi illa almak istiyorum.

Kullanıcı yorumlarına ihtiyacım var.

Bu telefonu önerirmisiniz. Kamera, ısınma ve sarj sorununu göz ardı ediniz.
Birde lg teknik desteği sıfır olan bir telefon deniyor. Başka telefon önerirseniz en fazla 900tl verebilirim. 900Tl Dediğimide 800 tl'ye felan almırım.

LG'dense diğer markalara yönelmen daha iyi olacak. Böyle özellikleri güzel geliyor ama teknik destek çok önemli. Benim de Motorolat ATRIX'im vardı. Özellikleri çok güzeldi fiyatına göre. Önce güncelleme kazığı attı Motorola sonra da sıkıntılar başladı. Açıkçası artık böyle markalara güvenemiyorum. LG, Motorola tercih etmeyeceğim markalar listesinde artık. Destek başta önemsiz gözükse de çok önemli bir olay. Telefona güncelleme gelmesi lazım, sıkıntı veya eksik kısımların güncellemelerle düzeltilmesi lazım. Bunları veremeyen bir firma baştan 1-0 yenik başlamıştır olaya.

Merhaba arkadaşlar yatağımın üstüne koyduğum telefonum akşam kayboldu. Bende 2-3 gün içinde telefon alıcağım. Az bir araştırma ile ilk ne görsem ona ısınan biri olarak lg optimus 4x hd'yi illa almak istiyorum.

Birde lg teknik desteği sıfır olan bir telefon deniyor. Başka telefon önerirseniz en fazla 900tl verebilirim. 900Tl Dediğimide 800 tl'ye felan almırım.

Katılıyorum. LG Optimus 3D'ye dediler: Eylül'de gelecek dediler. Mayıs'ta geldi.

Ama kendilerini düzeltirlerse alırım tabii.

4X için güncellemeyi tam tarihinde vermişlerdi yanlış hatırlamıyorsam.

Onun dışındada pek terciğim yok şuan bu yüzden hala bunun üstündeyim. Samsung kesinlikle almıyacağım. Bir türlü ısınmadım gitti. Sony veya htc bakıyorum ama ''bunu beğendim'' dediğim çıkmıyor.

- - - Güncellendi - - -

Katılıyorum. LG Optimus 3D'ye dediler: Eylül'de gelecek dediler. Mayıs'ta geldi.

Ama kendilerini düzeltirlerse alırım tabii.

4X için güncellemeyi tam tarihinde vermişlerdi yanlış hatırlamıyorsam.

Optimus 3d ve 3dmax'a çok kötü yorumlar okudum. Ama bu yorumlar 4x hd'de yok. Bunu adam akıllı ürettiler diye düşünüyorum.

Bütçe biraz sıkıntılı. O bütçeye uygun iyi bir telefon bulmak gerçekten zor. Eski telefonumu aldığım zaman aşağı yukarı benim de bütçem bu kadardı. Çok fazla iyi seçenek yok açıkçası. Motorola ATRIX'i tercih etim ama sıkıntılar başladı ve pişman oldum açıkçası. Paraya kıyıp bir sefer iyisi alınabiliyorsa almak lazım. Yoksa sıkıntılar başlıyor.

Onun dışındada pek terciğim yok şuan bu yüzden hala bunun üstündeyim. Samsung kesinlikle almıyacağım. Bir türlü ısınmadım gitti. Sony veya htc bakıyorum ama ''bunu beğendim'' dediğim çıkmıyor.

- - - Güncellendi - - -

Optimus 3d ve 3dmax'a çok kötü yorumlar okudum. Ama bu yorumlar 4x hd'de yok. Bunu adam akıllı ürettiler diye düşünüyorum.

Me too.

Anca 900tl'lik bakabilirim. Bizim peder'in durumu pek iyi değilmiş. Birde şöyle bakıyor. Telefon dediğin zaman hemen aklına 300tl felan geliyor. Böyle oluncada iş iyice zorlaşıyor. Bu bütçeyi bile zor temin ettim.

Sen de haklısın kardeş. Karşısına bu fiyat aralığında daha iyi bir cihaz da bulamadım açıkçası. S3 Mini özellik açısından baya düşük kalıyor 4X HD'ye göre. Diğer arkadaşların bu fiyat aralığında belki bildikleri daha iyi bir ürün vardır benim yok açıkçası. Şu an için iyi gözüküyor ama dediğim gibi LG kazık atmaz umarım.

Telefon konusunda tek sıkıntım biraz fazla ısınması diğer konularda hiçbir sıkıntım yok kesinlikle iyi bir telefon(oyun performansı,internet performansı,ekran kalitesi,parlaklık...)dediğim gibi tek sıkıntı ısınması ama şöyle bir durumda var çoğu android telefonda bu sıkıntı var 4x hdde biraz daha fazla eğer dersenki ben saatlerce oyun oynamam ama internette falan dolaşırım o zaman alabilirsin ki fiyatı çok uygun ayrıca bazı sitelerde special edition olarak satılıyor yedek batarya,kılıf,ekran koruyucu gibi şeyler çıkıyor telefonu dediğim şekilde kullanacaksan öneririm

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı