LG R580 Notebook Hangi HDD'leri Takabilirim?

mtk007

Hectopat
Merhabalar, notebook hdd değiştirmek istiyorum fakat hangi hdd'leri takabileceğimi, uyumsuzluk çıkarıp çıkarmayacağını bilmiyorum. Notebook pek yeni değil, LG R580. Vatan'da gördüğüm iki HDD gözüme çarptı fakat notebook'uma uyar mı uymaz mı yardımcı olursanız sevinirim internette net bir bilgi bulamadım bu konuda.

HDD'ler şunlar, uyarsa hangisini almam daha mantıklı olur yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

www.vatanbilgisayar.com: Seagate 2.5" 500Gb Hdd + 8Gb Ssd Sata 3.0 64Mb Cache 5400Rpm Notebook Sshd - Vatan Bilgisayar

www.vatanbilgisayar.com: Wd 2.5" 500Gb Scorpio Black Sata 3.0 7200Rpm 16Mb Notebook Disk - Vatan Bilgisayar

SSD Alacak olursam fiyat olarak çok fark eder mi? Hangi SSD'leri önerirsiniz? Vereceğiniz cevap için şimdiden teşekkürler. Bilgilendirme için ayrıyeten teşekkürler :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı