LG SM8200 vs SM8600

Serkovic

Hectopat
Yer
Ankara
Arkadaşlar merhaba, evime televizyon alacağım fakat 2 TV arasında kaldım.

LG SM8200 ve SM8600 arasında kaldım. Özelliklerine baktım fakat pek fark göremedim siz hangisini önerirsiniz ve farkları nelerdir bunların arasında ki? Kullanım amacı tabii ki herkes gibi canlı TV izlemek ve ağırlıklı Netflix ve YouTube kullanmak. Önerilerinize DR açığım bütçem 4500 - 5000₺ arasında. Belki biraz zorlayabilirim. Teşekkürler.
Up... yardım

Son düzenleme:
50Hz veya 100Hz olması bir şey değiştirir mi peki? Gözle görülür bi fark?

Aslınde tv izlemek için alıyorsanız gözle görünür çok fark yaşamazsınız.
Yüksek kaliteli sahnelerde, ps4 oynarken hızlı sahnelerde titreme gibi farklar olabilir (alt yazı geçerken titremesi gibi)

Ama her iki tv de çok iyi.

Aslınde tv izlemek için alıyorsanız gözle görünür çok fark yaşamazsınız.
Yüksek kaliteli sahnelerde, ps4 oynarken hızlı sahnelerde titreme gibi farklar olabilir (alt yazı geçerken titremesi gibi)

Ama her iki tv de çok iyi.

Ps4 değil de daha çok Netflix, Youtube ve TV izlemek. Ağırlıklı olarak zaten futbol. Gönlüm 100Hz’den yana ama fiyat farkı beni üzüyor...

Her ikiside çok iyi tv. Sizi üzeceğini sanmıyorum. En yakın vatan mağazasına giderek her ikisini de canlı görebilirsiniz.

Onlardan da benzer şeyleri duyacaksınızdır.

SM8600, işlemci olarak üstün ayrıca Dolby Atmos desteği de sunuyor ve arkadaşın da dediği gibi 100Hz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı