LG televizyon Wi-Fi sorunu

metali967

Hectopat
LG televizyonumda her zaman YouTube'u kullanırım bugün yine girmeye çalıştığımda televizyon Wi-Fi'ye bağlanmadı birçok şey denedim ama olmuyor Wi-Fi hiç gözükmüyor sanki evde hiç modem yok gibi. Telefondan bilgisayardan sıkıntı olmuyor Ethernet'ten bağlandığımda sıkıntı olmuyor.

Modem içinden WiFi standardını değiştirdin mi? Eğer modemde ayar değiştirmediysen TV'yi kapat, fişini çek, WiFi modülünü çıkar ve 5 dk sonra geri tak hepsini.
Evet modemi değiştirdim tplink bir model aldım ama modem ayarı değiştirmedim modemden bişey yapmam mı lazım bide ben Wi-Fi modülünün ne olduğunu bilmiyorum.

LG televizyonumda her zaman YouTube'u kullanırım bugün yine girmeye çalıştığımda televizyon Wi-Fi'ye bağlanmadı birçok şey denedim ama olmuyor Wi-Fi hiç gözükmüyor sanki evde hiç modem yok gibi. Telefondan bilgisayardan sıkıntı olmuyor Ethernet'ten bağlandığımda sıkıntı olmuyor.

Kesın cozum! Arkadaşlar herkese iyi aksamlar. LG UJ701v modeli var bende konum degistirmek bende ise yaramadı. Bugun TV'nin arkasini söktüm içini açtım vifi kabolusunun üzerindeki mavi bantları söktüm kablolari rahatlattim canavar gibi oldu. Butun Wi-Fi aglarını goruyor aninda baglaniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı