LG UltraGear 27GN880-B 27 vs. MSI Optix MAG274QRF 27 vs. HP Omen 27i 8AC94AA 27

Bütçe
4000
Benim için de öyle. Amazon'dan 4000 liraya aldım. Biraz orada şimdi artmış fiyatı 4200 olmuş. İade süreci daha iyi diye olur da memnun kalmazsam diye oradan aldım. Gerek kalmadı iadeye memnun kaldım.
İzmir'e kolay gelsin firmasıyla 24 saatten kısa sürede gönderdiler.

O zaman Amazon'dan almayız birkaç yerde 3800 civarlarında,memnun kalacağıma eminim zaten de işte birkaç ufak detayı çözmek gerekiyor. LG'ye bayağı yakınım şu an MSI'daki renk ayarları durumundan dolayı. Son olarak HP Omen'le alakalıda bilgi edinebilirsem sizin gibi bilgilendirebilecek biri tarafından süper olacak. Sağolun ilginiz için.

O zaman Amazon'dan almayız birkaç yerde 3800 civarlarında,memnun kalacağıma eminim zaten de işte birkaç ufak detayı çözmek gerekiyor. LG'ye bayağı yakınım şu an MSI'daki renk ayarları durumundan dolayı. Son olarak HP Omen'le alakalıda bilgi edinebilirsem sizin gibi bilgilendirebilecek biri tarafından süper olacak. Sağolun ilginiz için.
Alabilirsin amazon'dan çünkü 3800 olan fiyatlar tek çekim genelde. Amazondaki taksitli fiyatı.
HP de güzelmiş. Bence hepsinin paneli aynı IPS panel. LG 144 diğerlerinin 165 olduğuna bakma. Yazılımla 165 diğerleri, temelde aynılar bence. LG'nin daha pahalı olması ayaktan dolayı muhtemelen. Çok kaliteli metal ağır bir stant çünkü.

Paylaştığınız LG'nin panelinin çok popüler olan GL850 modelindeki panelle aynı mı bilmiyorum. Aynıysa eğer zaten 27i'nin paneliyle ikisi aynı.

Buradaki önemli nokta MSI olanın QD olan model olmaması. Yani burada evet, sRGB modu olan bir monitöre göre eğer kalibre etmezseniz sizin monitörünüzde renkler biraz daha doygun olacak. Ama QD modeli kadar değil. Bu benim fikrim değil, yapılan incelemelerde ortaya çıkan sonuç. QD olanın daha geniş renk gamutu olması. Belki içiniz rahatlar diye söylüyorum.

Bir de örneğin "Bozdan Teknoloji"den alıp da iade edince uğraştırıyorlar mı acaba? Hepsi Amazon olsa hiç fark etmez ama çoğu satıcı uğraştırıyor sanki iade hakkınız yokmuş gibi.

Paylaştığınız LG'nin panelinin çok popüler olan GL850 modelindeki panelle aynı mı bilmiyorum. Aynıysa eğer zaten 27I'nin paneliyle ikisi aynı.

Buradaki önemli nokta MSI olanın qd olan model olmaması. Yani burada evet, sRGB modu olan bir monitöre göre eğer kalibre etmezseniz sizin monitörünüzde renkler biraz daha doygun olacak. Ama qd modeli kadar değil. Bu benim fikrim değil, yapılan incelemelerde ortaya çıkan sonuç. Qd olanın daha geniş renk gamutu olması. Belki içiniz rahatlar diye söylüyorum.

Bir de örneğin "bozdan teknoloji"den alıp da iade edince uğraştırıyorlar mı acaba? Hepsi Amazon olsa hiç fark etmez ama çoğu satıcı uğraştırıyor sanki iade hakkınız yokmuş gibi.

GL-850'den farkı standı olabilir büyük ihtimalle emin değilim. İade konusu muamma.

Yeni konular

Geri
Yukarı