LG V30’un Kutu İçeriği nedir?

lowsexualdesire

Hectopat
Arkadaşlar LG V30 ülkemize yeni giriş yapıyor, fakat kutu içeriği hakkında kafamı kurcalayan bir şey var ve bu da içinden çıkan kulaklık. Bu telefonu almak istememdeki en büyük etmen B&O ( Bang Olufsen) ile yaptıkları işbirliği. Kafamı karıştıran şey bir sürü kutu açılımı izledim, foruma baktım; bazılarından B&O kulaklığı çıkıyor, bazılarından ise normal LG kulaklığı çıkıyor. Bunun sebebini bilen biri var mı? Biraz garip gelebilir ama yanında gelen bu kulaklığın değeri yaklaşık 500 TL. Bazı telefonların arkasında B&O logosu var bazılarında yok, neye göre değişiyor? LG; telefon çıkmadan bu işbirliğin devam ettiğini ve telefonun yanında kulaklığın da gelceğini açıklamıştı. Fakat şu an ortada böyle bir durum var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ülkemizde satışa sunulan model şuan için 128GB'lık Plus modeli. Genelde B&O teknik destek sunduğu ülkelerde ürün kutudan çıkar ama siz satın almadan önce alacağınız satıcı ile iletişime geçip bilgi alınız. Ürün operatörlerde de satılmadığı için kesin yorum yapmak gereksiz.

Arkadaşlar LG V30 ülkemize yeni giriş yapıyor, fakat kutu içeriği hakkında kafamı kurcalayan bir şey var ve bu da içinden çıkan kulaklık. Bu telefonu almak istememdeki en büyük etmen B&O ( Bang Olufsen) ile yaptıkları işbirliği. Kafamı karıştıran şey bir sürü kutu açılımı izledim, foruma baktım; bazılarından B&O kulaklığı çıkıyor, bazılarından ise normal LG kulaklığı çıkıyor. Bunun sebebini bilen biri var mı? Biraz garip gelebilir ama yanında gelen bu kulaklığın değeri yaklaşık 500 TL. Bazı telefonların arkasında B&O logosu var bazılarında yok, neye göre değişiyor? LG; telefon çıkmadan bu işbirliğin devam ettiğini ve telefonun yanında kulaklığın da gelceğini açıklamıştı. Fakat şu an ortada böyle bir durum var.
Bugün bende bu durumun farkına vardım, v30+ almayı düşünüyorum. Durumu kesinleştirebildiniz mi acaba?

Bugün bende bu durumun farkına vardım, v30+ almayı düşünüyorum. Durumu kesinleştirebildiniz mi acaba?
Yazdığım tarihten bir ay sonra aldım V30 u Almanya Saturnden , ilk sorduğm şey Bang & olufsen kulaklık oldu, görevli logoyu gösterdi kutu üzerinde, turkiyede bildigim kadarıyla kulaklık çıkmıyor, paketin üzerinde B&O logosu varmı bakabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı