LG VELVET Türkiye’de Satışa Çıkıyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
LG VELVET

LG VELVET Eylül ayında Türkiye’de satışa sunulmaya hazırlanıyor. LG VELVET, yeni 3D Kavisli Tasarım dilinin bir telefona uygulanması olarak kabul ediliyor. LG VELVET’in koyu gri ve beyaz rengi, bir yağmur damlasını çağrıştıran “Raindrop” kamerası en önemli görsel özellikleri arasında yer alıyor. 48 MP’lik Ana Kamera, 3D Fotoğraf Efekti LG VELVET, telefonun 48MP ana kamerasından, LG […]

Devamı: LG VELVET Türkiye’de Satışa Çıkıyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

G4 Faciasından sonra LG'nin çok dikkatli olması lazım bu ülkede. Aslında çok güzel telefonları var. Keşke G2-G4 arası olan Tasarımı güncelleyip satsalar. Harika olurdu.

G4 Faciasından sonra LG'nin çok dikkatli olması lazım bu ülkede. Aslında çok güzel telefonları var. Keşke G2-G4 arası olan Tasarımı güncelleyip satsalar. Harika olurdu.
G4 faciasından sonra G5 ve G6'da da küçük talihsizlikler oldu. Ama G6'dan sonra çıkan V30 tamamen sorunsuzdu. Ondan sonraki hiçbir telefonunda kronik sorun yok zaten. Ben de V30 kullanıyorum aşırı memnunum. Ama LG UX 8 gerçekten hantal o yüzden bu telefon daha iyi bir sonuç verecek.

Uzun süredir sağlam kasa ama orta halli işlemci ile zayıf kasa ama güçlü işlemci arasında gidip geliyor orta segment telefonlar. G serisi güçlü özellikleri hesaplı sunuyordu ama arıza oranı sonradan çok yükseldi.

En son K61 ile daha önceden markaya yapışan sağlamlıkla ilgili sorunları ortadan kaldırmak istemişler:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bütçe kasaya gidince özellikler orta halli oluyor. Hepsi birden olsun derken de fiyat şişiyor. Bakalım kullanıcılar neleri tercih edecek.

G4 faciasından sonra G5 ve G6'da da küçük talihsizlikler oldu. Ama G6'dan sonra çıkan V30 tamamen sorunsuzdu. Ondan sonraki hiçbir telefonunda kronik sorun yok zaten. Ben de V30 kullanıyorum aşırı memnunum. Ama LG UX 8 gerçekten hantal o yüzden bu telefon daha iyi bir sonuç verecek.
G4'ten sonra çok büyük bir kitle LG'den soğudu. Onu söyledim. Ülkede çok büyük bir önyargı oluştu ve LG çok iyi telefonlar çıkarsa bile bu önyargı devam ettiği için tutunamadı ülkede.

Geri
Yukarı