LGA 775 Destekleyen Soğutucu Önerisi

Furkan Torun

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. İşlemcim intel pentium dual core e2200. Stok fan kullanıyorum işlemci boşta 60 derece ancak pes 2013 ü açtığımda 85 derece oluyor. Fan 5000 rpm de dönüyor. Her seferinde buzluğa koyuyorum işlemciyi :) Bildiğiniz varsa 120 tl civarında lga 775 destekleyen soğutucu önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dizüstü PC mi? Isınmadan 5000rpm yapıyorsa statik elektriğini boşaltmayı dene.
Önce tozunu temizle, sonra termal macunu yenile internette bir çok videolu anlatım var.

Bence sorun termal macundadır . Bende de böyle oldu 85 derece ısı aldım bi ara masaüstü bilgisayardan gittim termal macun aldım düzeldi su an maksimum . 60 derece sıcaklık oluyor o da zorlayınca . Eğer süremem diyorsan tamirciye götür yaparlar .

Soğutucu alma o işlemciye, gereksiz. Şimdi yenile düzelir sıcaklık.
Bence sorun termal macundadır . Bende de böyle oldu 85 derece ısı aldım bi ara masaüstü bilgisayardan gittim termal macun aldım düzeldi su an maksimum . 60 derece sıcaklık oluyor o da zorlayınca . Eğer süremem diyorsan tamirciye götür yaparlar .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı