Alıcı LGA775 P35 anakart

Elimdeki işlemci ile 3.8 GHz'ye kadar çıktım ve soğutucu fanı ekstra yaptığım (bozulduğu için fan mecburen normal kasa fanı ayarlamıştım biraz ses yapıyor ama iyi soğutuyor kabloya ekstra bir fan daha bağlı.

Eğer elindeki işlemci fanını çıkartabilirsen onu üstüne takabilirsin.

Çarpanı 11 ve 2 çekirdek bir işlemci ama 3.8 GHz de gayet güzel çalışıyor (FSB olarak 370 FSB'ye kadar çıktım fakat stabil olmadığından genel olarak 340 FSB de kullanıyordum. Anakartın ilk kullanıcısı benim (anakart üzerinde patlak kondansatör vardı değiştirmişti tamirci bir sıkıntısı yok)

HDD ile bile Windows 10 kurduğunda sıkıntı çıkarmaz.
Bulabildiğim sisteme ait fotoğraf bu var 4 GB yazdığına bakma o zaman 4 GB kullanıyordum istersen anakartın fotoğrafını çekebilirim.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-06-24 at 10.46.57.jpeg
    WhatsApp Image 2021-06-24 at 10.46.57.jpeg
    94,3 KB · Görüntüleme: 44
Eğer düşünürsen 200TL anakart 100TL işlemci 300 TL de RAM'lere fiyat veririm (işlemciye bu kadar istememim nedeni soğutucusu eskiden elimde vardı ve bence gayet güçlü bir soğutucu sadece fan olarak düzgün bir fanı yok bozulduğu için kendim standart kasa fanı ile bağlayarak normal güç kaynağı 4 pinine bağlayarak ekstra 8 cm kasa fanı ile bağlanıyor.
Çok hocam, 150TL'ye GA P35-S3G, E8400 ve 2 GB RAM almıştım. Eski sistemler sonuçta, 2008'li yılların anakartları... Daha güzel fiyat teklifi verebilirseniz olabilir.

Çok hocam, 150TL'ye ga P35-S3G, E8400 ve 2 GB RAM almıştım. Eski sistemler sonuçta, 2008'li yılların anakartları... Daha güzel fiyat teklifi verebilirseniz olabilir.

Kusura bakma yapabileceğim en son fiyat bu.

Tamam çok istiyor olabilirim ama anakart ilk sahibi benim isteyim o kadar yani ben 0 hali olarak aldım sen 2. el alacaksın.

2. el olanı alsaydın tamam hakkın ama ben sana (eski ama 0 yani kutusu yok sadece başka anakart kutusunda gönderebilirim sadece.

Kusura bakma yapabileceğim en son fiyat bu.

Tamam çok istiyor olabilirim ama anakart ilk sahibi benim isteyim o kadar yani ben 0 hali olarak aldım sen 2. el alacaksın.

2. el olanı alsaydın tamam hakkın ama ben sana (eski ama 0 yani kutusu yok sadece başka anakart kutusunda gönderebilirim sadece.

O zaman hayırlı satışlar :) Eski sistemlere o kadar verilmez hocam, anakartınız P35 - P45 yonga setli değil ki 200TL vereyim?

O zaman hayırlı satışlar :) eski sistemlere o kadar verilmez hocam, anakartınız P35 - P45 yonga setli değil ki 200TL vereyim?

En son foxcoon G41 anakarta 170 TL'ye anca bulmuştum hem bu ASUS anakart olsun o kadar değil mi?

Burada diğer satıcıların sattığı para istersen kendin karar ver.

Kalsın hocam, zaten bu şişirilmiş piyasaya bakarak fiyat vermek bana çok da mantıklı gelmiyor.

Sen bilirsin ama bence eski sisteme yönelme en kötü LGA 1156 al derim LGA 775 üzebilir seni.

Hocam en baştaki mesajımda amacımı belirttim; merak, heves, tecrübe edinme gibi isteklerim var bu sistemlerden. O yüzden bütçemin üstünde olmaması gerek. Siz de diyorsunuz zaten bu sistemler üzebilir diye, o zaman neden bu kadar fiyat biçiyorsunuz?

Hocam en baştaki mesajımda amacımı belirttim; merak, heves, tecrübe edinme gibi isteklerim var bu sistemlerden. O yüzden bütçemin üstünde olmaması gerek. Siz de diyorsunuz zaten bu sistemler üzebilir diye, o zaman neden bu kadar fiyat biçiyorsunuz?

Mecburen bu kadar fiyat biçiyorum ticaret sonuçta bu istesem de istemesemde o fiyat vermek mecburiyetindeyim.

ASUS P35 - P45 ve nForce yonga setli anakartları çok istiyorum ya :) Elinde olan var mı arkadaşlar?

Yeni konular

Geri
Yukarı