LGBT bireylerin toplumdaki yerleri nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Toplumda ayrı bir yerleri yoktur. Ben insanları ikiye ayırırım: iyi insan, kötü insan. LGBT'liymiş, heteroymuş, beyazmış, siyahmış, Kürt'müş, Türk'müş, Alevi'ymiş, Sünni'ymiş buna bakmam. Toplum toplumdur.
İyi ve kötüyü de ayırmanız gerekecek, saçmalıyorsunuz. LGBT üyesi olan insan benim için "iyi insan" değildir mesela.
Lütfen raporlamayın, seviyeli bir şekilde tartışalım.

Son gönderdiğim mesajı yani konuya bakar mısınız?

Aslında toplumdaki yeri herkesin aynıdır fakat bu insanlar kendilerine öncelik istiyorlar. Bağıra bağıra sokaklara çıkıp biz özgürüz, benimle böyle konuşamazsınız, sosyal medya üzerinden örgütlenme gibi bir sürü saçma sapan şeyler bu insanları kalitesiz yapıyor. Gereksiz insanlar bence.
Ama böyle gökkusağı ile benimle böyle konuşamazsın demeyenlerini de ayıplamam onları da severim.

8 paragraf açıklama yazmıştım ancak gözlerim kanıyor şu anda. O kadar saçma şeylere inanmış ki insanlar.

Cinsellik ve eşcinsellik kavramlarını ayıramadığınız sürece konuya vakıf olamazsınız. Ayrıca deveyle sevişsin diyerek kimi aşağılıyorsunuz?
Kimseyi aşağıladığım yok duygusallıktan çıkıp mantığınızla okursanız anlarsınız zaten.

Travestilik ile LGBT'yi ayırmak lazım. Travestiliğin tercih olduğu çok belli. Yeni nesil lgbtlilerde elit görünmek için tercih meselesine getiriyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı