LGS 3.5 ay kala başlamak

spesflyyyy

Femtopat
Yer
Antalya
Merhabalar, LGS'ye 3.5 ay kaldı ve ben şimdi başlamak istiyorum fakat konu eksiğim var. Bu konuları nereden öğrenebilirim? İnternetteki hangi öğretmeni önerirsiniz? Nasıl bir program yapmalıyım? Yardımcı olursaniz çok mutlu olurum...

ugureryavuz

Centipat
Bütün konuları bilmiyorsan günde 12 saat çalışarak anca yetiştirirsin.

Cyplosh

Centipat
Merhabalar, LGS'ye 3.5 ay kaldı ve ben şimdi başlamak istiyorum fakat konu eksiğim var. Bu konuları nereden öğrenebilirim? İnternetteki hangi öğretmeni önerirsiniz? Nasıl bir program yapmalıyım? Yardımcı olursaniz çok mutlu olurum...

1-teknolojiden tamamen uzaklaşman lazım 2-konularının ne olduğunu özetini çıkar onu günlere böl yeni nesil soru çöz kitap oku.

Kawnes

Centipat
Yer
Gaziantep
Sayısala odaklanabilirsiniz iki dönemde çıkacağı için konular çok ama sorularda o kadar zorlamayacaktır. Kendinize göre bir program çıkarabilirsiniz. Önerebileceğim bir hocalara geldik izleyebilirsin.

Blaziken

Centipat
Makaleler
1
Yer
Hoenn
Öyle olacağını sanmıyorum hocam çok zor olur. Eğer öyleyse sadece belirli konuları çalışması gerek.
Zaten öyleyse bütün gün ders çalışması lazım. Eğer yeni nesil çözemiyorsa sadece o halledilir ama. 3 ayda yeni nesil sorular iyi bir şekilde öğrenilir. Ben mesela matematik yeni nesilde baya zorlanıyorum ama 3 ayda halledilir.
Seviyesini bilsek ona göre öneri yapıcağım.

KS
spesflyyyy

spesflyyyy

Femtopat
Yer
Antalya
Zaten öyleyse bütün gün ders çalışması lazım. Eğer yeni nesil çözemiyorsa sadece o halledilir ama. 3 ayda yeni nesil sorular iyi bir şekilde öğrenilir. Ben mesela matematik yeni nesilde bayağı zorlanıyorum ama 3 ayda halledilir.
Seviyesini bilsek ona göre öneri yapacağım.

Matematik ve fende de 10 doğru yapacak kadar konu bilgim var denemelerde.

Kawnes

Centipat
Yer
Gaziantep
Zaten öyleyse bütün gün ders çalışması lazım. Eğer yeni nesil çözemiyorsa sadece o halledilir ama. 3 ayda yeni nesil sorular iyi bir şekilde öğrenilir. Ben mesela matematik yeni nesilde baya zorlanıyorum ama 3 ayda halledilir.
Seviyesini bilsek ona göre öneri yapıcağım.

Hocam benimde tek sorunum matematik konuları anlıyorum ama yeni nesil soruları çözemiyorum.

Blaziken

Centipat
Makaleler
1
Yer
Hoenn
Matematik ve fende de 10 doğru yapacak kadar konu bilgim var denemelerde.
Şu an hangi konulardan eksiğin var? Matematik 10 doğru şu an için iyi ama fen için kötü bir net sayısı.

Yukarı