LGS çalışmalarınız nasıl gidiyor?

İnanıp inanmamanız beni ilgilendirmez hocam herkes evde ot gibi ders çalışmıyor ben derste anladığım yetiyor bana .

Kolay deneme çıkarsa herkes yapar öyle hocam. Hasta iken kolay deneme çıkmıştı. En az 7 gün eksiğim vardı ona rağmen Matematiği fullemiştim.

3 yayını da daha önce çözdüm ve biliyorum, iyi değil demedim zaten arkadaş demiş ki: Hız gibi zor bir yayını öyle bir sonucu çalışmadan alamaz. Ben de hızın bu kadar zor olmadığını söyledim.

Açıkçası Hız sorularını tercih ederim. Mantığını kavramazsanız gayet de zor. Tabii bu kişiden kişiye değişir.

Kolay deneme çıkarsa herkes yapar öyle hocam. Hasta iken kolay deneme çıkmıştı. En az 7 gün eksiğim vardı ona rağmen matematiği fullemiştim.

Açıkçası hız sorularını tercih ederim. Mantığını kavramazsanız gayet de zor. Tabii bu kişiden kişiye değişir.

Ben zaten hız tercih etmeyin kolay falan demedim, halihazırda 3 farklı hız kitabı var bende gayet güzel bir yayın ben de aksini söylemedim. Bunlar bana zor gelmiyor ve çok özgün bir soru tipine sahip değil, her yayında bulunan soru tipleri var.

Ben zaten hız tercih etmeyin kolay falan demedim, halihazırda 3 farklı hız kitabı var bende gayet güzel bir yayın ben de aksini söylemedim. Bunlar bana zor gelmiyor ve çok özgün bir soru tipine sahip değil, her yayında bulunan soru tipleri var.
Son değerlendirme testleri sorularını çözdüğüm kitaplarda hiç görmedim 17. test sorularını çözerken de anam ağlamıştı konu eksiğinden midir bilmem ama zordu.

Merhaba arkadaşlar, canım sıkıldı ders aralarında muhabbet edebilmek için sohbet konusu açmak istedim. Şu an sizde durumlar nasıl matematiği halledebiliyor musunuz? Veya nasıl hallettiniz, benim matematik yeni nesil tam oturmadı, oturtmam için neler önerirsiniz?
dostum 14 yaşında olup buraya sohbete gelecek birini bulman biraz zor olur :)

Yok hocam hazırlanma anlamında sormadım, neden sohbet edecek birini bulamayacağı şeklinde düşünmesinin sebebini merak ettim, çoğu kişi bu zamanlarda yoğun bir program uygulamıyor.
Evet hakslısınız şimdi anladım. Yatıp kalkıp soru çözen bir insan değilimdir gayette iyi sonuçlar alıyorum. İnsan kendine de vakit ayırmalı yoksa o psikoloji sizi yiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı