LGS çalışmalarınız nasıl gidiyor?

Bizde 30 Mart'ta devletin yaptığı bir deneme olacak. Ayrıyeten haftaya çarşamba da hangi yayın bilmiyorum ama yine deneme var. Eskiden çok denemelere girmezdik ama artık salmıyorlar bizi.
bizde 2 ayda 1 dış deneme yapıyorlar özelde olduğum için.

Bugün töder olduk. 473 aldım siz de girdiniz mi?

Töder hangi yayın hocam?

Cumartesi çalışkan yayınları denemesi olduk.
Screenshot_20230320-202138_WhatsApp.jpg

Son düzenleme:
1 hafta telefonu bırakmıştım, az çok faydası oldu. Çalışmalara daha çok yüklendim, kursa yazıldım, 3 gün 11e kadar etüt var ve haftada 5 deneme oluyorum. Sizinki nasıl @maydonozdiyarı?

Hocam bu aralar yorgunum açıkçası pek çalışamıyorum. Ama puanım hiç düşmedi, bu hafta başlamayı planlıyorum.

Artık LGS çok da umurumda değil, yine çalışıyorum, denemelerim iyi geçiyor, en son denemeden 470 aldım ama bir an önce yaz gelsin sabaha kadar oyun oynamayan ne olsun.

Hocam bu aralar yorgunum açıkçası pek çalışamıyorum. Ama puanım hiç düşmedi, bu hafta başlamayı planlıyorum.

Artık LGS çok da umurumda değil, yine çalışıyorum, denemelerim iyi geçiyor, en son denemeden 470 aldım ama bir an önce yaz gelsin sabaha kadar oyun oynamayan ne olsun.

Bizim sınıfta kısmen de olsa arkadaşım diyebileceğim biri vardı ilk dönem bana en yakın sonucları alan o'ydu. Şimdi son zamanlarda bu arkadaş da saldı, sonucları pek iyi gitmiyor. Puan olarak düşmese de sıralama olarak açık bir fark görünüyor. Önceden fazla olmasa da yüzde 1'lik dilime girerken şimdi 2-3 arası seyrediyor. Pek salmayın artık son düzlük.

Geri
Yukarı